Přes to, že partner čtenářky ToryToryTory nosí výhradně riflové oblečení - jak čtenářka vtipně poznamenává „modrý mor“ - a ToraToraTora ráda obléká pestré barvy, nějakým záhadným způsobem to k sobě vždy ladí...

„Modrý mor“ - tedy riflovina - toť styl manžela čtenářky ToryToryTory. Jak ladí k jejímu šatníku? Překgvapivě dobře...


Nedávno jsem někde četla o modrém moru: rozuměj riflovině, kam se podíváš... že mít něco z džínoviny ve skříni je zkrátka neomylná nadčasová neroztrhatelná a vždyslušící záležitost. Vlastně něco jako malé černé. Nemáš-nežiješ.
A tak jsem si pořídila muže. Paráda, až zase budu někdy supět jak papiňák a přemýšlet, proč jsme se vlastně brali, šup, hned jeden důvod k dobru, že.
Džíny jsou nesmrtelné. Vhodnou kombinací z nich uděláte business outfit, ležérní model pro všední odpoledne, proplujete včerem v restauraci, ránem na chatě, peklem obchodní schůzky i rájem prvního rande.
Můj model z rifloviny většinou není v šatníku, ale sedí vedle mne. Kalhoty ze lnu či manšestru mu byly pořízeny přes jeho zuřivý odpor v momentě nepozornosti a demonstrativně zůstávají ležet na dně skříně. Na košili zásadně obléká riflovou vestu či bundu, protože jen návrháři zabývající se tímto materiálem měli dost odvahy navrhnout oděv, kde je tolik kapes, že se tam v pohodě vejde peněženka, doklady, cigára, zapalovač, lékařské zprávy za poslední dva roky, léky, kalkulace zakázky, diář, sušenky od kávy, vizitky, mobil, klíče od bytu, klíče od auta,... a něco divného rozbitého, aby to ukázal v servisu a tam mu prodali něco divného nového.
Ne, nepředělám ho. Je mu čtyřicet a včera si rytmicky broukal melodii, když v televizi běžel první díl Sandokana. Navíc z nejhoršího je venku, protože už nenosí ledvinku. Ta byla neznámým pachatelem zpopelněna při jednom jarním úklidu.
Doma ho zamykat nemůžu a tak ten svůj riflový kousek beru občas sebou. Báječně se mi totiž hodí jak k letním tunikám, hippie šatům, bílé košili i tričku s ujetým obrázkem.
On je od osmnácti stejný, já jak sjetý chameleon. A nejlepší na tom je, že vždycky k sobě ladíme.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2012: Párové oblékání

  • šátekOblékáte se párově?
  • Souhlasí váš partner s párovým oblékáním?
  • Shodnete se v barvách a střihu oblečení?
  • Líbí se vám, když jste s partnerem v oblečení sladěná, nebo to neřešíte, či je vám to dokonce nepříjemné?

Své příspěvky na téma párového oblékání mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Neopomeňte uvést do předmětu mailu heslo, aby se někde nezatoulal a zašlete ho nejpozději do 30.5.2012, 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Můžete (ale nemusíte) k němu také přiložit jednu fotku, kde si myslíte, že jste nejlépe párově oblečení. Jeden z příspěvků odměním krásným dárkem, totiž nádherný letní oranžový šátek, který můžete použít nejen jako ochranu před sluníčkem, ale i jako stylové šatečky na pláž...

Reklama