Děkujeme za další krásné vyznání lásky čtenářce s nickem lalica. Přečtěte si, jakého muže srdce si našla

Moje první vážnější "láska" si mně našla na zábavě. Byl zrovna na vojně  a já si jej pamatovala jako nedostupného dlouhovlasého a šedookého hipíka. Chodili jsme spolu půl roku, pak přišly další vážné nevážné lásky a lásečky... Už jsem se dříve zmínila, že jsem svého muže potkala na kolejích. Ve snu by mně nenapadlo, že právě tohoto muže mi osud nadělil a že spolu založíme rodinu.

Prožíváme spolu život jako na housenkové dráze. Jednou přijde vzestup až do výšin blaha a pak pád, jak se říká, přímo " na hubu". Důležité je, že při těch životních výhrách se spolu radujeme a při pádech jsme jeden druhému oporou a snažíme se najít to nejlepší řešení.

Naše děti vždy vědí a věděly, že domů se můžou přijít vyplakat , ale také podělit o své radosti. Až těď po mnoha letech prožitých spolu cítím, že právě on je mužem mého srdce. Je na něj spolehnutí, umí si se vším poradit, on je typický " materialista" a já veliký idealista a občasný snílek. Neustále ovlivňujeme jeden druhého a  čím dál ,tím více se  stáváme jedním nedílným  celkem. Jasně, že se občas přeme, někdy  bývá tichá domácnost nebo italské " manévry", ale vždy se vyčasí naše manželské nebe a "jedeme" dál.

Zrovna nedávno jsem přemýšlela, co by asi bylo, kdybych zůstala doma a nejela za prací do světa. Byla bych šťastnější, klidnější ? Dnes už si to nemyslím, zkrátka to mělo být, jak to je. Mnoho kamarádek a spolužaček je rozvedených, některé i opakovaně. Já tedy dávám tomu svému 10 bodů z deseti. I když je někdy adeptem zralým na vraždu, občas mně vytáčí až mi pění krev, ale když potřebuji, sešroubuje mi brýle, opraví baterku, namasíruje mi záda, nakoupí,  udělá tlačenku nebo upeče koleno/ vepřové ne to moje/. Kde bych jiného takového našla?!! lalica

PS Foto je právě  toho pečeného kolínka, bylo moc dobré.

koleno

A já myslela, že nám pošlete foto muže svého srdce. Ale na druhou stranu chápu, nechcete, abychom vám ho záviděli, že?

A co vy, milé ženy-in? Pošlete nám pár řádků o svém "srdcovém" muži? A pošlete nám i jeho fotku? Jak jste se seznámili? Splnil vaše ideály? Nebo je dokonce překonal?

Tak se pochlubte na redakce@zena-in.cz

lupa

 

Reklama