DermacolDermacol, česká kosmetická značka a dvorní dodavatel líčidel a kosmetiky pro scény Národního divadla, představuje unikátní řadu péče o pleť Dermacol Elixir s dary moře, především s mořskými řasami z francouzské Bretagne. Stejně jako se my musíme poprat s různými životními problémy, které přináší čas, tak mořské řasy musí zápasit s přílivem, odlivem, studenými proudy či znečištěním. Proto jsou vyzbrojeny silnými účinnými protilátkami. Dermacol Elixir je rozdělený do čtyř ucelených řad kosmetické péče pro ženy ve věku 30+, 40+, 50+ a 55+. Každá řada obsahuje speciální složky perel, kaviáru, safíru a platiny, které efektivně působí proti vráskám, potlačují příznaky stárnutí, navrací pleti mládí, jas a vyhlazenou strukturu. Olga Knoblochová, zakladatelka značky Dermacol, doporučuje pleťovou řadu Dermacol Elixir kombinovat s pravidelným cvičením obličejové gymnastiky, která pleti vrací pružnost, vyhlazuje vrásky a bojuje proti příznakům stárnutí. 

PEARL ELIXIR – prevence proti vráskám 30+

dermacolPleť je ve 30 letech většinou sama o sobě krásná, ale začínají se již objevovat první drobné linky. Perla jako symbol perfektní krásy zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje buněčný metabolismus, udržuje vlhkost a poskytuje ochranu proti nepříznivému prostředí.  Řada Dermacol Pearl Elixir obohacená o koenzym Q 10 poskytuje pleti hydrataci, energii a ochranu proti prvním vráskám.

SAPHIR ELIXIR – péče proti vráskám 40+

dermacolKolem 40. roku naše radost, stres, úsměvy, nekontrolované pohyby mimických svalů způsobují přirozené vrásky, které se prohlubují, a rysy začínají být povadlé.  Mořské řasy a safírový prášek působí na redukci hlubších vrásek, intenzivně stimulují a podporují buněčnou obnovu a pomáhají pleti navrátit trojrozměrnou strukturu. S hypoalergenními krémy Dermacol Saphir Elixir je pleť vyhlazená a získává výrazně mladistvější vzhled.

GOLD ELIXIR – péče proti vráskám 50+

dermacolPostupem času okolo 50. roku pleť ztrácí svoji pevnost a pružnost, kontury obličeje jsou povadlé. Kaviár je účinný pomocník při obnově buněčné struktury pleti, výrazně stimuluje její regeneraci a zpomaluje proces stárnutí. Obsahuje proteiny, vitaminy A, D a mnoho stopových prvků, díky nimž pleť získá i optimální výživu.  S hypoalergenní péčí Dermacol Gold Elixir jsou kontury obličeje jasnější, pleť je svěží a viditelně vyhlazená.

PLATINUM ELIXIR – péče proti vráskám 55+

DermacolVzhledem k poklesu hormonální aktivity, zpomalení metabolismu pokožky a obnovy buněk jsou stále viditelnější stopy času.  Hloubkově obnovující řada Dermacol Platinum Elixir obnovuje reliéf pleti a navrací buňkám mladistvý tvar. Účinné spojení platiny a oligosacharidů regenerují a posilují ochranu pokožky. Kontury tváře jsou zpevněny, pleť je pružnější a hluboké vrásky jsou redukovány.

LADY DERMACOL OLGA KNOBLOCHOVÁ

DermacolZakladatelka české značky Dermacol (v roce 1966) v současné době prezidentka Unie kosmetiček se celý život věnuje kosmetice a svým třem dětem. Má na boj proti vráskám vlastní recept. „Je potřeba najít harmonii pro tělo i duši, používat kvalitní kosmetiku a pravidelně aplikovat obličejovou gymnastiku,“ říká Olga Knoblochová. Značka Dermacol jí vděčí za svůj dlouholetý úspěch. Tento rok paní Knoblochová odborně zastřešuje metodu obličejové gymnastiky.

ČESKÝ DERMACOL LÍČÍ PĚT ČESKÝCH DIVADEL

V září 2011 se česká značka Dermacol opět po dlouhých letech stala dvorním dodavatelem líčidel a kosmetiky pro všechny čtyři scény Národního divadla. Již pět let líčí umělce Hudebního divadla Karlín. „Značka Dermacol vznikla před 46ti lety a to právě jako výrobce kvalitních filmových a divadelních líčidel ve Filmovém studiu Barrandov v Praze. Dnes tato tradice opět ožila a my jsme hrdí na toto spojení,“ říká Věra Komárová, majitelka značky Dermacol.

Dermacol

Dermacol se stal dvorním dodavatelem líčidel a kosmetiky pro Národní divadlo. Fotografie jsou pořízeny z baletního představení Růženka.

O ZNAČCE DERMACOL

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v kosmetice Dermacol z Prahy. I nyní si Dermacol udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se s ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý  make-up prodaný v České republice je právě od značky Dermacol.  Každý pátý přípravek ze zpevňující péče o tělo je také Dermacol. Dermacol poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Pomáháme svým spotřebitelkám, aby se cítily a vypadaly lépe.

Reklama