Skvělé účinky sedmikrásek, které se ukrývají v Intenzivním omlazujícím, hydratačním a rozjasňujícím pleťovém boosteru otestovaly i naše čtenářky.

Jaké je jejich hodnocení?

Linda Z.

Intenzivní omlazující hydratační a rozjasňující pleťový booster od Manufaktury mě velice zaujal. Používám ho každý den, jednu kapku ráno a 4 kapky večer do krému, který běžně používám. Lehce se nanáší a rychle se vstřebá, nedráždí. Pleť mírně napne a zanechá bezva pocit. Pleť jsem již po týdnu používání měla o dost lepší. Booster doporučuji.

Helena V.

Booster používám týden. Asi je ještě brzy na zázrak, ale musím říct, že je velmi příjemný, ani nemám žádnou alergickou reakci v okolí očí, což většinou mám. Za týden mi bude 58 let, takže mé vrásky jsou již hlubší. Zaměřila jsem se na vnější koutky očí a vrásky na horním rtu. Na jemných vráskách je vidět, že je pleť více vypnutá.

Hana S.

Balíček dorazil rychlostí blesku a rozbalovala jsem ho jako malé nedočkavé dítě. Obal produktu je jedním slovem nádhera, po přečtení návodu jsem pokračovala dle instrukcí. Moje pleť moc péče nedostávala, takže i dle toho vypadala. Nyní jsem se jí začala více věnovat. Sérum jsem používala tak, jak bylo psáno a světě div se, jemné vrásky už nebyly tak výrazné, pleť je i více sjednocená, rozzářená, zkrátka nádhera. Až mi sérum dojde, určitě si pořídím další balení!

Aneta D.

Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster, jsem si moc přála vyzkoušet už když jsem ho viděla poprvé. Je mi 29 let a v těchto slunečných dnech mne trápila vráska mezi obočím, sice booster testuji teprve 11.den, ale už vidím velké změny, vráska se dost zmenšila a pleť je rozjasněná, zdravější a pevnější na pohled. Dokonce, když včera přijela sestřenice na návštěvu, (se kterou jsem se půl roku neviděla) mi říkala, že jsem nějak omládla. :-) Booster určitě doporučuji, hlavně oceňuji, že složení je 93,9% přírodní! Předtím jsem vyzkoušela nespočet přípravků na vrásky, ale u žádného jsem neviděla tak rychlé výsledky. Jsem moc spokojená a určitě si booster v budoucnu ještě zakoupím.

Martin V.

Booster jsem věnoval mé přítelkyně, která spatřuje ve výrobku úžasné vlastnosti. Pleť ji krásně vyhladil a dodal potřebnou hydrataci. Cítila, jak je pleť rozjasněná a zpevněná. Především si také vychvalovala přírodní složení produktu.

Jana L.

Booster používám teprve chvíli, ale už po pár dnech mohu říci, že je skvělý. Pleť po nanesení vypadá svěže a mladě. Jsem zvědavá na výsledky po delším užívání.

Andrea B.

Booster od značky Manufaktura se dobře roztírá, nijak zvlášť nevoní (ale to mě osobně nevadí) a spolu s krémem se dobře vsakuje. Pleť vypadá hydratovaná a méně suchá. Co se tyče vrásek, tak zatím nedokážu posoudit, není to ještě měsíc, co ho používám.

Kateřina C.

Značka Manufaktura se u nás ve městě bohužel neprodává, a tak nemám ani možnost si jí osahat, ovonět a poté koupit. Již jsem ale několikrát měla možnost její výrobky na sobě vyzkoušet (dárek k narozeninám, Vánocům..) a vždy jsem byla velmi spokojena. Nejinak je tomu v případě boosteru. Jsem z něj opravdu nadšená. Jako milovnice přírody a přírodních věcí se mi líbí jeho složení. Krásně se vstřebává, nemastí, není nijak výrazně parfemován, a hlavně moje pleť je krásně hydratovaná a hebká. Všiml si toho i můj muž, a to je opravdu už co říct. :-) Booster rozhodně doporučuji a „booster kúru“ mám v plánu za cca půl roku zopakovat.

Růžena R.

Sérum používám teprve týden, takže viditelnější výsledky zatím nepozoruji. Ale pleť je po nanesení vypnutá, vláčná a působí pružně. Používám ráno a večer. Ráno zhruba půl hodiny před nanesením make-upu a krásně potom má plet‘ vypadá sjednoceně. Určitě bych doporučila ostatním.

Více informací o produktu naleznete zde.

Reklama