Kosmetická společnost Oriflame uvádí 29.9.2008 na trh nový luxusní Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular s převratnou technologií DIAMOND ELIXIRTM a KOMPLEXEM ETERNAL BEAUTYTM. Pokročilé technologie a luxusní ingredience se soustředí speciálně na potlačení projevů stárnutí pleti. Odbornou garanci uvedení Krému pro omlazení pleti Diamond Cellular v České republice převzala přední dermatoložka a specialistka v prevenci stárnutí pleti, MUDr. Yvonne Bergerová.

Pro jaký typ pleti je Diamond Cellular vhodný? V jakém věku by jej žena měla začít používat?


Vzhledem k obsahu vysoce aktivních a luxusních produktů se specifickými účinky je určen především pro ženy nad 40 let.

 

Luxusní Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular slibuje zajištění kompletní péče o pleť ráno i večer. Co je za tou důmyslnou kombinací denního a nočního krému do jednoho kelímku?

 

Jedinečná „high-tech“ průlomová technologie  umožňuje důmyslnou a dokonalou péči i dynamické a náročné zákaznici, která má omezené časové možnosti, a přesto chce tu nejluxusnější péči. Odpovídá novým trendům: všechny výhody v jednom.

 

Paní doktorko, diamant si dovedeme velmi dobře přestavit v prstenu či náhrdelníku. Ale jak může tento drahý kámen proniknout do pokožky a jaký efekt od něj můžeme při péči o pleť očekávat?  

 

I v tomto provedení hodnotíme diamant jako „šperk šperků“, tentokrát pro naši pleť. Užití drahokamů v kosmetologické péči je jedním z nejnovějších trendů. Mikronizovaný aktivní diamantový prášek  - reflektující pigmenty odrážejí světelný paprsek, rozjasňuje povrch pleti a opticky vyhlazuje jemné mimické vrásky. 

 

Které další látky obsažené v tomto krému efektivně působí proti projevům stárnutí pleti a při výběru kosmetiky bychom je měli ve složení vyhledávat?

 

Například výtažek z lanýžů je označován jako „bílý diamant“. Navrací pleti pevnost, zlepšuje její strukturu, odstraňuje únavu a mdlost.

Extrakt z myrty působí na buněčné úrovni, prodlužuje životnost buněk, zpomaluje úbytek kolagenu s výsledným zpevněním pleti.

Proteinový komplex na úrovni buněk epidermis (povrchních buňky kůže) a kolagenních v dermis (hlubší vrstvy kůže) obnovuje jejich základní funkce včetně schopnosti dělit se a následně omlazovat pokožku.

Nebo extrakt z flavonoidů, který aktivně odstraňuje volné radikály a podporuje přirozené obranné mechanizmy pokožky.

 

Proč byste doporučila diamantový krém?

 

Diamantový krém zrcadlí nový trend ve výzkumu firmy Oriflame. Nejvyšší anti-agingová technologie pro aktivní ženu je současně časově nenáročnou péčí. Svým exkluzivním složením však pleť okamžitě reaguje zpevněním, návratem elasticity, ztrátou únavy a povadlosti. Výsledkem je jemná, zářící pleť mladistvého vzhledu se zpevněnými konturami.

MUDr. Yvonne Bergerová vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po studiu pracovala postupně na dermatovenerologických klinikách v Ostravě a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Od roku 1998 se věnuje specializaci korektivní dermatologie zaměřenou na prevenci a korekci degenerativních projevů stárnoucí pokožky. Absolvovala stáž na univerzitě v Mnichově, pravidelně se účastní domácích i zahraničních kongresů zaměřených na prevenci proti stárnutí pleti. V současné době pracuje v dermatologické privátní ordinaci Private Medical Centre a laserovém centru LaserPlastic MUDr. Moidlové.

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o převratné péči o pleť v podobě jedinečného krému Diamond Cellular a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Reklama