Jsme rádi, že nám napsala čtenářka, která se svěřila, že by nic neměnila a ve svém věku je se sebou spokojená. Zdravíme vás Mirsimun!


Myslím, že na dnešní den bylo zvoleno výtečné téma, jelikož my ženy(a i můj muž) svůj věk řešíme neustále.

Bude mi 54 let a vždycky jsem si od 30 let říkala, že už jsem stará. V 35 jsem měla strach ze čtyřicítky, ve čtyřiceti jsem panikařila co bude dál a dnes jsem naprosto klidná. Po padesátce, nevím jak ostatní, se člověk jakoby uklidní a svůj věk, pokud nejste ředitelka firmy, modelka nebo herečka, moc neřešíte. Když mi bylo 50, udělala jsem oslavu pro celou rodinu a kamarády a moc jsme si to užili.

Řádila jsem jako za mlada a jediné, co jsem komu záviděla byla má hubená třicetiletá neteř, která se cpala vším možným hlavanehlava a nepřibere ani deko. Toto je tedy jediná věc,co závidím mladým lidem. Jejich hubenost a hlavně to, že můžou jíst cokoli a kdykoli a nepřiberou ani ň.

Popravdě řečeno, omládnout bych teď nechtěla, a to proto, že jsem nyní velmi spokojená. Jak ve vztahu s manželem, tak v zaměstnání, máme dvě dospělé dcery a jsme zdraví. To mi k úplnému štěstí stačí a nechci nic pokoušet.

Dbám o své tělo i pleť. Pravidelně navštěvuji kadeřnici, kosmetičku a chodím na cvičení. Abych byla trochu IN, dcery mi k Ježíšku zaplatily lekce angličtiny, tak se i vzdělávám a hrozně ráda cestuji.

To, že jsem starší, má velkou výhodu v tom, že máme čas s mužem sami pro sebe a sami na sebe. Věnujeme se svým koníčkům a rádi cestujeme. Moje narozeniny se rychle blíží, 16. dubna dělám vždy menší party na naší zahradě pro rodinu a krásně si to užijeme. Nakoupíme pivo a maso, klobásky a koláčky, které máme rádi a já mám na své narozeniny vždy dobrou náladu, protože přeci dostanu dárečky, tak kdo by se mračil,ne?

Když mi bylo NÁCT, mám jednu celoživotní krásnou vzpomínku. Slavila jsem u nás na zábavě 17. narozeniny s partou a přisedl k nám bratrancův spolužák. On,jako jediný gentleman mě vyzval k tanci. když mám prý narozeniny a tak jsme protančili celý večer. No a dnes jsme  30 let manželé a je nám spolu stále krásně.

Mirsimun

Pozn. text nebyl redakčně upraven

Téma zítřejšího dne: Slavíte ráda narozeniny?

  • Přála byste si o pár let omládnout?
  • Jak vzpomínáte na to, když vám bylo náct?
  • Jakou míváte v den svých narozenin náladu?
  • Platí u vás: čím starší, tím lepší?
  • Jak a s kým slavíte své narozeniny?
  • Dělá vám vrásky váš věk?
  • Jak prožíváte své narozeniny?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Yves Rocher.

b

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je NAROZENINY.

Reklama