Je váš jídelníček bohatý na omega 3 nenasycené mastné kyseliny? Ty jsou obsažené zejména v mořských rybách, ale jak často je jíte? Víte, že bychom je měli konzumovat aspoň 2krát týdně, abychom zajistili pro naše tělo dostatečný přísun těchto nepostradatelných živin? Řada z nás ale tak pestrý jídelníček nemá, proto je dobré zvolit vhodný doplněk stravy a tím tělu pravidelně dodávat tyto důležité složky, které mají velmi dobrý vliv na naše zdraví již od narození.

Omega-3 Max

Co přesně jsou OMEGA-3 nenasycené mastné kyseliny a co nám přináší?

Kyselina dokosahexaenová – DHA  působí na zdravý rozvoj mozku a nervové soustavy. Pomáhá udržovat duševní zdraví v každém věku. Podporuje schopnost učení, působí preventivně proti stařecké demenci a chrání před rozvojem Alzheimerovy choroby.

Kyselina eikosapentaenová – EPA pomáhá udržovat zdravé srdce a pružné cévy, pomáhá při prevenci mozkových příhod a srdečních infarktů. Udržuje pružné, zdravé klouby a chrupavky, působí preventivně na rozvoj osteoartritidy. Snižuje výskyt alergických onemocnění, zejména astmatu a atopického ekzému.

Jaký mají Omega 3 nenasycené mastné kyseliny vliv na naše zdraví?

  • Mají prokazatelně pozitivní vliv na srdce a cévy, na správnou činnost kardiovaskulárního systému a snižují hladinu cholesterolu.
  • Mají pozitivní vliv na pohybový aparát, zejména na klouby a chrupavky.
  • Podle nejnovějších poznatků působí významně na činnost mozku. U dětí podporují správný vývoj mozkových funkcí a pomáhají udržovat koncentraci, v dospělém věku zpomalují stárnutí mozku spojené s vývojem Alzhaimerovy choroby.
  • Příznivě ovlivňují imunitní systém. Snižují riziko vzniku atopických ekzémů a astmatu u dětí.
  • Jsou důležité již v těhotenství, u plodu podporují správný vývoj mozku a nervové soustavy a jsou důležité i po narození pro zdravý vývoj kojenců.

Chceme vás seznámit s novým produktem  - Omega 3 Max 30/20 od společnosti Noventis , který nyní přichází na trh! Doplňuje velmi kvalitní doplněk stravy Omega 3 1000 mg od stejné firmy.

V aktuálním balení Omega 3 Max 30/20 získáte k 30 kapslím dalších 10 navíc! 

OmegaOmega-3 Max 30/20

  • DHA příznivě ovlivňují funkce mozku a zraku
  • DHA udržují normální hladinu triglyceridů v krvi
  • EPA a DHA udržují normální srdeční funkce

Srovnání složení doplňků stravy Omega 3 Max 30/20 a Omega 3 1000 mg

  Omega 3 MAX 30/20 Omega 3 1000 mg
  mg/ 1 kapsle mg/ 1 kapsle
Rybí olej 1000 1000
z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min. 300 180
z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) min. 200 120

Poznámka redakce: Omega 3 1000 mg od firmy Noventis se umístil v testu MFDnes na předním místě v hodnocení doplňků stravy obsahující omega 3 nenasycené mastné kyseliny.

http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=test/test-dnes-doplnky-stravy-s-rybim-tukem.htm

Více informací o doplňcích stravy najdete na www.noventis.cz

Reklama