Tak je to tady. Olympiáda. Ať je v Pekingu, nebo ne, ať protestují, či neprotestují politici, jedno je jisté. Totiž, olympijský stadion bude v mnoha případech plný vypracovaných mužských těl a touha po takové estetické pastvě pro oči bude zřejmě příčinou neutuchajících čtrnáctidenních bojů.

Obývák bude nápadně připomínat pásmo Gazy a nejrozporuplnějším územím se stane úzká pohovka, na kterou se dva dospělí ne a ne vejít. Obzvlášť tehdy, leží-li už na ní pes velikosti poníka. Cennou válečnou kořistí, tušíte správně, bude ovladač. Poražený půjde rezignovaně umýt nádobí. Samozřejmě přeháním, dva rozumní, dospělí lidé se přece nějak dohodnou. Jenže jak? Přenosů je mnoho, televize je jedna. On se chce dívat na fotbal, ona na skoky do vody… Které sporty by se mohly líbit vám oběma?

Sportovní gymnastika

Bradla, kladina, prostná… Vzpomínáte na hodiny tělovýchovy, případně tělocviku? Jedni ji milovali, druzí nenáviděli. Ale gymnastika pasivně (rozumějte - u televize v křesle, kde vám úraz nehrozí) může být docela zábava.

Co vidí ona: Záleží, zda sledujete mužské či ženské klání. Pohled na drobné, a přesto vypracované tělo gymnastky je skutečně estetickým zážitkem, který bezesporu i vy sama snesete dobře. Pánská gymnastika na tom může být poněkud hůře. Co na plat, že i gymnasta má krásné tělo? Elastické úbory těsně obepínající všechny partie a k tomu neustále propnuté špičky mohou působit „lehce“ asexuálně.

Co vidí on:
V prvním případě vidí prostě ženskou a už jen to mu zabrání zmáčknout na ovladači knoflík OFF. V druhém případě možná nevidí asexuálně oděného muže, nýbrž sám sebe, přestože léta jeho docházky do Sokola dávno minula a nejdou příliš znát ani na jeho těle. „Ha, vidíš? Tohle dvojné salto se mu moc nepovedlo. To kdysi já…“ Tuhle větu možná párkrát uslyšíte.

Atletika

Především lehká atletika by vás mohla zaujmout už jen proto, že mezi atlety budete mít společného nejednoho favorita a můžete se skutečně dívat i za účelem fandění.

Co vidí ona: Další várku vysportovaných těl, mezi nimiž je i několik majitelů pohledných tváří. A vévodí jim Roman Šebrle – osvalený hezoun, se kterým by šla klidně až na konec světa. Jen je škoda, že on by jí dokázal hodně rychle utéct.

Co vidí on: Vidí, jak jim to všem Roman pořádně natře. Na rozdíl od ženy v něm vidí hlavně nadějného Čecha a sympatického chlapíka, s nímž by šel klidně na jedno pivko. A čistě ze zvědavosti by si alespoň jednou zkusil dát páku.

Zápas, judo, taekwondo

Jste-li příznivcem bojových sportů nebo alespoň velkého množství svalové hmoty, tohle bude něco pro vás. Obdivujete-li skutečně velké množství svalů, koukněte na zápasy. Pokud si odmyslíte ten upnutý „sexy“ úbor, může to pro vás být docela zážitek. Nicméně zápas se vám může jevit poněkud drsný stejně jako box. Pro ženské oko přijatelnější a dynamičtější je judo a taekwondo. Nutno podotknout, že svalů pod volnými kimony ale příliš neuvidíte.

Co vidí ona: V soubojích žen může vidět svůj vzor nebo také naštvanou řvoucí semetriku, které by zcela jistě nebylo dobré při parkování odřít lak. Je to i možnost naučit se pár chvatů k sebeobraně. Při mužských soubojích doufá, že on toho příliš neokouká, neboť by příště mohla jejímu milenci být i ta velká šatní skříň docela malá.

Co vidí on: Při ženských soubojích ho nejspíš napadne: „Tak tohle bych doma mít nechtěl.“ Většině mužů se líbí wrestling, a proto bude chtít sledovat zápas s jistotou. Vidí bandu borců a bude mít možná potřebu si teoreticky naučené chvaty vyzkoušet v praxi alespoň formou hry. Ne však na vás. Za tímto účelem poslouží mladší bratr, vlastní soupeřivé děti nebo prudérní soused.

Plážový volejbal

Volejbal je u mužů i žen velmi oblíbeným sportem Většinou je ale zábavnější aktivně než pasivně. Přesto se na volejbalové utkání podívat můžete. Třeba společně zavzpomínáte na školní léta.

Co vidí ona: Ona chce vidět hlavně muže. Nejlépe svlečené do půl těla. A i to, co si nesvlékne, si dokáže s trochou fantazie odmyslet. Pohled na volejbalistky by jí nejspíš brzy způsobil tik v pravém oku. Břišní svaly připomínají radiátor, zadek se ztrácí v hlubinách šortek a ta ňadra…

Co vidí on: On vidí také ta ňadra a při každém výskoku v duchu odhaduje, zda se na hrudi posunula o pět nebo deset centimetrů. Samozřejmě vidí i to, že se na hřišti hraje volejbal. Pokud máte komu fandit, možná se i přes to navnadění svůdnými těly do ložnice nepřesunete. :)

Plavání, skoky do vody

Pokud zrovna nejste na plovárně, přesuňte si ji do obýváku. Plavání a skoky do vody bývají docela zábavou podívanou. Můžete být skutečnými milovníky vodních sportů, ale můžete být také jen milovníky sportovců ve vodě.

Co vidí ona: Možná vidí sport  plavání, ale určitě vidí hlavně plavce. Plavci mívají krásné figury. Malý, pevný zadek, široká ramena a ruce samý sval. Na plavcích, pokud zrovna nejsou ponořeni v bazénu, toho lze vidět opravdu hodně. A plavkyně ji mnohdy přesvědčí, že její prsa nejsou až tak malá.

Co vidí on: Při pohledu na plavkyně vidí, že na tom není zas tak špatně, jeho milá je docela štědře obdařena. Při plavání mužů si začne myslet, že je na tom velmi špatně, neboť jeho příroda obdařit opomněla. Jenže tím se jako správný chlap nebude trápit. On se přece dívá hlavně na ten sport.  

Budete sledovat olympiádu? Jaký sport vás nejvíc baví aktivně či pasivně?

Reklama