Píše ve svém příspěvku naše čtenářka s nickem tacek01. Ale až se začtete do jejích řádků, zjistíte, že olympiádou a hlavně hokejem opravdu žije a ráda se o něm baví

Olympiádu samozřejmě sleduji a nejvíce hokej :) Sleduji dění kolem všech našich sportovců, když mám možnost, tak jednotlivé disciplíny s naší účastí také sleduji. Když jsem v práci, tak alespoň kouknu na výsledky :) Ale jen u hokeje nevydržím nečinně sedět, fandím již od malička. Vždycky jsme s tátou sledovali všechny zápasy, vedli si tabulky a zapisovali výsledky a drží se mě to dodnes.

Sice s mým mužem nepíšeme už výsledky, protože dnes jsou všechny tabulky snadno dostupné na internetu a v tabletu, ale už máme připravenou aplikaci v tabletu a těšíme se na sportovní zážitky. Po těch letech hokeji rozumím a opravdu ráda jej sleduji, ostatní sporty sleduji spíš proto, že chci být v obraze a mít témata k hovoru :) Při hokeji dokážeme být doma i velmi hluční, zejména jedná-li se o neschopné rozhodčí. Emoce gradují u důležitých zápasů, kde komentujeme téměř každou přihrávku :)

Jediné, co mě z olympiády nebaví, je zahajovací ceremoniál. Sleduje ho spousta lidí, kteří pak o olympiádě celou dobu nevědí, a jednoduše mě zpravidla ani nebaví. Uvidíme jak to bude tentokrát :)

Zvláštní zvyky nemáme, ani se nijak kvůli olympiádě nehádáme - běžně totiž televizní pořady příliš nesledujedeme, takže mi nevadí, když bude nyní puštěná neustále. Shrnula bych to tím, že olympiádu rádi sledujeme, ale nežijeme tím za každou cenu.

Všem přeji pohodové prožití nadcházejícího sportovního období :)

tacek01

Milá tacek01, to je zvláštní, zahajovací ceremoniál se většině žen líbí a některé se dívají jen na něj

Text nebyl redakčně upraven

Reklama