Strakatá těla, Čoko-mňáda nebo Bééézva vanilka – svačinka, u které se děti i zasmějí

Tvaroh je nepostradatelnou složkou dětského jídelníčku. Je to potravina bohatá na bílkoviny, která je lehce stravitelná, vápník, obsahuje řadu minerálů, vitamínů a významně podporuje i růst svalové hmoty. To je u dětí, jejichž tělo se neustále vyvíjí, důležité. Obzvlášť v chladných dnech dětem dodá tolik potřebnou energii. Olma pro děti nabízí tvarohový dezert Olmíci tvarohoví, který v sobě spojuje chuť jemného tvarohu, kvalitních ingrediencí - pravé vanilky a kakaového prášku, se smetanovou plností. Přitom ale není zatížen stabilizátory a přemírou tuku, neobsahuje lepek ani konzervační látky a jiné alergeny. Vyráběn je ve třech příchutích, které jsou navíc dětem na obalech prezentovány vtipnou a veselou formou. Co říkáte? Neláká i Vás ochutnat Strakatá těla, Čoko-mňádu nebo Bééézva vanilku? PS: Pod každým obalem je navíc ukrytý malý dárek pro děti, magnetka na lednici, které mohou sbírat.

Olmíci

Tvarohový dezert je vyráběn ve třech příchutích - vanilka, kakao a stracciatella. Chuti vanilky je dosaženo použitím extraktu z vanilkových lusků. Kakaová varianta zase obsahuje 1,5 % kakaového prášku. Stracciatellu s kousky čokolády si oblíbily nejen děti, ale i jejich rodiče.

Čím je tvaroh výjimečný?

Tvaroh má mimořádný význam pro výživu dětí hlavně pro svou lehkou stravitelnost. Je také bohatým zdrojem vápníku. Mléčný cukr, který se v tvarohu mění na kyselinu mléčnou, způsobuje, že se přítomný vápník úplně resorbuje. Pozoruhodný je i výskyt dalších důležitých minerálních látek jako je draslík, zinek, fosfor, mangan nebo vitamínů A, D, E, B6, B12. Tvaroh tak dětem dodá potřebnou energii, aby se dětský organismus dokázal vyrovnat s výkyvy teplot a ještě jim zbyla energie na hraní.

Olmíci

Průměrné výživové hodnoty na 100 g:

Trvanlivost: 20 dní

Energie: 660 kJ/ 158 kcal

Obsah tuku: min. 7,0 %

Obsah sacharidů: 15,5 g

Obsah bílkovin: 6,0 g

Skladování je doporučené: 2–8 °C

Nezávazně doporučená maloobchodní cena: 14,90 Kč

Reklama