5cacf777b48c0image.png

Zábal z přírodních olejů pro růst řas

Je známo, že příroda je všemocná. Nejenže se hodí pro péči celého těla, napomáhá i k výživě řas. Místo speciálně navržených sér, které mnohdy stojí nemalé peníze, vyzkoušejte olejové “zábaly”. Nečekejte řasy jako mrkací panenka, ale i tak se můžete těšit na výrazně delší, hlavně hustší řasy. Postup je snadný. Před ulehnutím řasy jemně potřete olivovým, kokosovým, mandlovým či ricinovým olejem. Pozor na množství. Na obě oči stačí jedna kapka, kterou rozetřete mezi ukazováčkem a palcem, následně aplikujete. Důležité je, aby řasy byly důkladně odlíčené. Nanášejte po dobu jednoho měsíce, kdy budete olejovou kúru opakovat každý večer. Už teď se můžete těšit na výsledek, který vás nadchne.

5cacf80504c1aimage.png

Snadné kouzlo s tužkou/fixou na oči

Během pár krátkých minut můžete mít řasy plné objemu. K triku využívanému předními vizážisty vám postačí tenká tužka na oči či fixa k vykreslení oční linky. Následně mezi řasy nakreslete drobné tečky. Měly by být co nejblíže lince horního víčka. Pak už stačí použít prodlužující řasenku. Sama budete překvapená, co pár teček dokáže.

5cacf95df327eimage.png

Pohled šelmy za pomoci obyčejného pudru

Poprašte štěteček na řasy/obočí sypkým pudrem, může být i dětský zásyp. Následně řasy pročešte a aplikujte mascaru. Pudr zafixuje řasenku, řasy získají mnohonásobně více na objemu i délce. Dejte si však pozor, aby pudru na řasách neulpělo až moc. Poté by mascara z řas opadávala, drolila se.

5cacf9f53060aimage.png

Zelený čaj podporuje kvalitu řas

Čajové sáčky jsou skvělou vychytávkou proti otokům pod očima. Málokdo ale ví, že čaj intenzivně podporuje také růst řas. Nejen to, řasy jsou díky němu lesklejší. Pokud chcete okouzlit svým pohledem, obden používejte čajový obklad. Sáčky před přiložením na oči nechte alespoň 15 minut vylouhovat. Teplota sáčku by neměla být vysoká. Jinak byste tenké pokožce v očním okolí ublížila. Pro intenzivnější účinek si pořiďte opravdu kvalitní zelený čaj. Nemusíte se vyhýbat ani sypké směsi. Tu můžete zavázat do látkového kapesníku či jiné prodyšné látky. 

Další užitečné rady pro krásné řasy

  • Důkladně odličujte! Dokud vatový polštářek má i sebemenší stopy po řasence, stále nejste perfektně odlíčená.
  • Měňte pravidelně řasenku. Jakmile si všimnete, že obsah mascary vysychá, pryč s ní.
  • Poohlédněte se po kosmetických BIO produktech. Mají vysoké procento vyživujících složek, které tělu prospívají.
  • Vyhýbejte se častému používání voděodolné kosmetiky. Důvodem je, že vysušuje. V případě řasenky to platí dvojnásobně. Řasy jsou náchylnější k polámání.

Nenechte si ujít:

Reklama