Už od antických dob byl olivový olej považován za vzácný a nenahraditelný dar přírody. Staří Egypťané a Řekové přikládali zásluhu za jeho existenci bohům. Využívali všechny jeho skvělé vlastnosti ve výživě, lékařství a v kosmetice. Dochovaly se zápisy o používání olivového oleje řeckými atlety ke svalové relaxaci. Protože olivový olej si po staletí udržoval svou důležitou roli při výrobě léků v přírodní medicíně, je považován za „praotce léků“.


Řecká společnost MACROVITA je výrobcem vysoce kvalitních kosmetických  přípravků na bázi olivového oleje s obsahem přírodních  účinných látek z oblasti Středomoří. Dnes si tuto kosmetiku můžete zakoupit i v České republice a každý si vybere to, co potřebuje.

 

 

·                     OLIVE OIL & CALENDULA CLEANSING MILK  

Čisticí mléko s měsíčkem a olivovým olejem - snadno odstraňuje kožní maz a make-up. Účinně čistí pleť, kterou činí hladkou, jasnou a mladistvou. Extrakt měsíčku a heřmánku má protizánětlivé a zklidňující účinky na pokožku. Vhodný pro všechny typy pleti.

 

 

·                     OLIVE OIL & ALOE VERA HYDRO-ACTIVE BODY MILK

Hydro-aktivní tělové mléko s aloe vera a olivovým olejem - díky jedinečnému přírodnímu složení hydratuje, uklidňuje a revitalizuje pleť, činí ji elastickou a mladistvou. Aloe vera prokazatelně napomáhá hydrataci pokožky. Vhodné pro každodenní ošetření pokožky po jejím umytí. Napomáhá regeneraci a zklidnění kůže po slunění nebo návštěvě solária.

 

·                     OLIVE OIL & ALOE VERA HYDRATING HAND CREAM

Krém na ruce s hydratačním účinkem s olivovým olejem a aloe vera - poskytuje hydrataci a ochranu, postupně zjemňuje tmavé skvrny, dává pokožce zdraví a vitalitu.

 

 

·                     OLIVE OIL & PINE TREE INTENSE LEG CARE CREAM

Intenzivní péče o nohy

Krém s obsahem olivového oleje a výtažku z borovice – přináší okamžité osvěžení a úlevu ztěžklým a unaveným nohám, poskytuje příjemný pocit relaxace a zdraví. Zlepšuje prokrvení a omezuje výskyt plísňových onemocnění pokožky nohou.

 

·                     OLIVE OIL & BEE ROYAL JELLY EXTRA STRENGTH CREAM

Extra silný krém s obsahem olivového oleje a včelí mateří kašičky - celodenní krém pro intenzivní péči o pleť, aktivně působí proti tvorbě vrásek a zlepšuje pružnost pokožky.

 

·                     SHAMPOO FOR DRY SCALP 

Šampon pro suchou kůži - díky obsahu jemných čisticích a zjemňujících látek působí spolehlivě proti suché pokožce na hlavě. Poskytuje vysokou hydrataci a poskytuje vlasům sílu, objem a zdraví.

 

 

·                     LESEL - 100% olivové mýdlo                     

Mýdlo je vyrobeno čistě z olivového oleje tradičním ručním způsobem. Olivový olej při mytí snadno proniká do pokožky, zanechává ji po umytí hebkou a zabraňuje jejímu vysoušení. Vitaminy a přírodní látky z olivového oleje vyživují pokožku a udržují ji pevnou a hladkou, pomáhají hojit drobná poranění a potlačují tvorbu vrásek a stárnutí kůže. Mýdlo LESEL není parfemováno, proto je vhodné pro osoby s citlivou pokožkou nebo s kožními alergiemi. Zelené mýdlo je obohaceno přírodním chlorofylem s příznivými účinky na regeneraci pokožky. Při výrobě nebyly použity tuky ani jiné suroviny živočišného původu.

 

 

Mýdla LESEL se prodávají v lékárnách a prodejnách zdravé výživy, olivová kosmetika Macrovita je k dostání na dobírku – objednávkový formulář na www.inti.cz.

Vyrábí:   MACROVITA, Nea Philadelphia, Řecko

Dováží:   INTI spol. s r. o., 3. května 1113, 763 12  Vizovice, www.inti.cz