Máte rádi tu jedinečnou dovolenkovou atmosféru, kdy příjemně odpočíváte u moře a užíváte si lahodnou středomořskou kuchyni? Dnes už kvůli tomuto zážitku nemusíte cestovat hodiny a hodiny, dokonce nemusíte ani opustit Prahu. Středomořský ostrov v srdci hlavního města představuje nová restaurace Oliva by Amandine.

Oliva by Amandine

Díky rozmanitosti středomořské kuchyně si můžete vychutnat čerstvé ryby, mořské plody i jedinečné speciality, které nikde jinde nenajdete. Už jste vyzkoušeli vyhlášený Entrecôte s domácími hranolky, omáčkou „Secréte“ a salátem s dresinkem z lískových oříšků? Ne? Tak to rychle napravte. Lahodná omáčka SECRETE má navíc tajnou recepturu, kterou zná pouze a jedině šéfkuchař Stanislav Kladiva, jemuž ji prozradili kuchařští mistři, když trávil čas ve Francii.

Oliva by Amandine

Oliva by Amandine

Oliva by Amandine

Pro milovníky mořských plodů a krevet tu máme vyhlášené ALL YOU CAN EAT - TYGŘÍ KREVETY. Za jedinečnou cenu můžete sníst libovolné množstvé této vyhlášené lahůdky. Krevety jsou na talíři pár hodin poté, co je vyloví z moře. Na čerstvosti a špičkové kvalitě našich produktů si zakládáme. Co třeba pečené krevety v pikantní kokosové omáčce s koriandrem? Pro naše zákazníky chceme připravit mimořádný gastronomický zážitek, ale záleží nám i na tom, aby se u nás cítili příjemně a uvolněně - prostě jako na návštěvě u dobrých přátel. Nebojíme se ani netradičních chutí. Vyzkoušejte například vanilkovou zmrzlinu s olivovým olejem a mořskou solí!

Oliva by Amandine

Oliva by Amandine

Každý týden navíc pořádáme tematické večery, na kterých nesmíte chybět - ať už je to španělský či italský týden, o dobré jídlo a zábavu je postaráno.

Oliva by Amandine

Svůj středomořský ostrov plný dobrého jídla a zábavy můžete mít každý den - v Oliva by Amandine.

Reklama