Milé čtenářky,
zamlada jsem byla ochotná obléknout si cokoliv, zvláště to, co jsem si sama nějakým způsobem zhotovila. Na střední mé oblečení provokovalo hlavně kantory, ale zakázat nebylo co. Mohli pouze doporučit delší sukni  nebo nenápadnější  líčení. Dnes už bych mohla mít rozum, ale jak mi říkala moje máma, já ten rozum asi nikdy nedostanu.

Půl roku jsem řešila, co si mám vzít na sebe na svatbu dcery. Dokonce přijela, aby mi s výběrem pomohla a nedostala pomyslnou ránu, v čem se tam objevím. Vybrala, schválila a nařídila, ať si seženu klobouk, neboť je povinný. Sháněly jste na podzim letní klobouk? Začínala jsem být nešťastná, ale pak se zadařilo v jednom výprodeji.  O kloubouku tento příspěvek není. Jde o boty! Dcera mi řekla, ať si nové nekupuju a vydoluji ve sklepě ony bílé na vysoké podrážce s vysokým podpadkem, že se budou hodit a budu super in. Fajn, boty jsem vyštrachala cca po 15 letech (jsem skladník), vyčistila a  ačkoliv jsem měla dost času, netrénovala chůzi.

Před hotel, kde jsme měli čekat na svozný autobus svatebních hostů, jsem došla celkem v pohodě. Ovšem pak mi došlo, že se zde jezdí vlevo a musím přejít rušnou silnici a už mi začalo být horko. Zle nastalo po výstupu z autobusu u valletských zahrad a já si uvědomila, že manžel povede dceru až úplně nakonec, kdy my všichni ostatní budeme usazeni v upraveném koutu zahrady. Poprosila jsem 14 letého, 190 cm vysokého synovce, aby mě pevně vedl, protože je vysoký a může mě podpírat tak, abychom se nepotáceli jako opilci. K smrti ho to vyděsilo a zablekotal, že jsem těžká a neudržel by můj případný pád. Úkolu se ujal kamarád mé dcery, kterého znám od mateřské školky. Byla to hrůza hrůz! Silnice, kluzká svažující se cesta, točité schody. Všichni hosté vyhlíželi do zeleně a všichni se usmívali. Já se soustředila na každý krůček a prý jsem vypadala velmi, velmi důstojně, přestože jsem byla mokrá až na zadku.

Jak já děkuji za osvícení před odchodem z hotelu a stihla si vzít do kabely sandály a kalhoty. Jakmile se mi naskytla vhodná příležitost, poprosila jsem přítelkyni onoho obětavého kamaráda, ať jde se mnou do zadního koutu zahrady a dělá mi trochu stěnu, že se bleskově převléknu a přezuju. Jasně,  všichni, kteří měli foťáky, byli zklamaní, že nezaregistrovali a nezvěčnili, jak se matka nevěsty zbavuje za olivovníkem svého utrpení.

Bavte se, mějte se a smějte se!
OlgaMarie

olga marie Text nebyl redakcí upraven.

Inu, sluší vám to a boty jsou super. Pokud ovšem nemáte v plánu v nich chodit. Tak pro příště :))

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama