Společnost Nutrend a její fungování na trhu sleduji téměř celou svou éru, skoro 21 let. Tehdy jsme stáli společně na startovní čáře. V současné době nabízí Nutrend široké spektrum doplňků výživy od vrcholových sportovců až po rekreační sportování. A protože mou hlavní náplní je předcvičování a organizování volného času pro aktivní ženy, nadchla mě nabídka Nutrendu v oblasti  aktivního životního stylu. 

Olga Šípková

Tyto produkty mi opravdu velmi vyhovují a chutnají. Tak proč nedoporučit lidem, jak správně jíst a sportovat, když mám za sebou v této oblasti tak bohaté zkušenosti? Děkuji společnosti Nutrend za důvěru, o vše dobré se ráda podělím...

Pohyb

Pohyb zlepšuje fyzickou kondici, upevňuje zdraví, předchází zraněním a nemocem, krásně tvaruje tělo a samozřejmě přispívá, díky prožitkům a následnému vyplavování endorfinů, k dobré náladě. Pokud se rozhodnete na sobě pracovat, věnujte se pohybu pravidelně, doporučuji 3x týdně. Střídejte pohybové aktivity od různých stylů cvičení ve fitness (posilovací, taneční a protahovací ) až po outdoorové aktivity. A hlavně nikdy nezapomínejte na pitný režim! Já velmi ráda popíjím při cvičení např. CARNITINE DRINK.Olga Šípková

Strava

Pokud na sobě chcete pracovat a díky tomu se cítit skvěle, pak počítejte s tím, že pravidelný pohyb jde ruku v ruce s dodržováním základních pravidel ve stravování. Já sama jím nejméně 5x denně, vybírám si a připravuji jídelníček na nadcházející den. Často jsem velmi zaneprázdněná a nechci nechávat jídelníček náhodě. Ve všech taškách i v autě mám vždy připravené např. různé tyčinky. Jsou velmi dobře stravitelné, nezatíží mě a dodají energii. Hodně jsem si oblíbila WELLNESS OATS CAKE, PROFIGUR tyčinky a nebo T-MEAL BAR, když mám hlad a vím, že na normální jídlo se dostanu až později. Stejně funguje koktejl T-MEAL FRUITY, který popíjím pravidelně třeba po dopoledním cvičení. Jste-li aktivní, žijete náležitě „rychle“ a chcete být v dobré kondici, opravdu nepodceňujte výběr a pravidelnost stravy.

Odpočinek

Zapomínáme, že zdroje naší energie nejsou nevyčerpatelné. A věřte mi, vím o čem mluvím - před lety jsem důležitost odpočinku velmi podcenila. Myslete na sebe a na každý týden si naplánujte několik relaxačních bodů. Je třeba se odreagovat od stereotypu všedních dnů. Připravte pro sebe chvíle, na které se budete určitě těšit!

 Denní režim

Čas je často naším nepřítelem, a pokud si nerozplánujeme pracovní den, pohltí nás a my usínáme pozdě večer s pocitem, že jsme nic nezvládli. Já se naučila načasovat práci, odpočinek, aktivity a samozřejmě čas na jídlo. Rodina, a zejména děti, jsou samozřejmostí. Pokud máte pocit, že vám dochází síly a nemáte už z ničeho radost, zamyslete se nad tím, co vše pro sebe děláte a co vám přináší radost. Stále si připomínám rčení: Everything is up to you.

 Psychická pohoda

Nezapomínejme pracovat na naší duševní stránce - ať již radostmi, uvolněním, láskou, přátelstvím nebo sebevzděláním a třeba četbou. Nezapomínejme si dělat v životě radost a těšit se z maličkostí!

EFEKTIVNÍ SPALOVAČ
CARNIFORM SHOT

zdravíEfektivně navržená kombinace funkčních látek, která útočí na tukovou tkáň a zvyšuje její využívání během fyzické aktivity. Obsahuje vitaminy skupiny B2, B3, B5, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přípravek obsahuje také cholin, který podporuje metabolismus lipidů a kofein, který přispívá k mobilizaci tuků a pomáhá při jejich spalování.

PITNÝ REŽIM
CARNITINE ACTIVITY DRINK

zdravíOsvěžující hotový nápoj bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek. Efektivně pomáhá s důležitou hydratací organismu během zátěže.

KVALITNÍ ENERGIE
TYČINKA PROFIGUR

zdravíMüsli tyčinka s vysokým obsahem vlákniny a s přídavkem 10 vitaminů. Základ tyčinky tvoří ty nejkvalitnější zdroje cereálií a šťavnatého ovoce.

NÁHRADA STRAVY
TYČINKA T-MEAL

zdravíLahodná tyčinka s vysokým obsahem bílkovin, avšak s nízkým obsahem cukrů. Při hubnutí nesmíte hladovět, proto ji určitě vyzkoušejte.

LAHODNÝ KOKEJL
T-MEAL FRUITY

zdravíInstantní koktejl určený jako kvalitní a vyvážená svačina s velkými kousky ovoce nebo čokolády kdykoliv v průběhu dne. Dodá optimálně vyvážené množství bílkovin a sacharidů, které vás plně zasytí, ale zároveň nezatíží! Díky vysokému obsahu vlákniny je maximálně prodloužen pocit nasycení bez následné chuti na sladké.

BIO TYČINKA
BIO WELLNESS OATS CAKE

zdravíTyčinka plná ovesných vloček a ovoce v BIO kvalitě, z nejkvalitnějších zdrojů, bez použití chemických látek, umělých barviv, konzervantů a umělých sladidel.

Nová tvář NUTREND
Olga Šípková

Olga ŠípkováOlga Šípková, populární lektorka aerobiku a světová šampiónka ze Sydney v roce 1997, která se zásadním způsobem zasloužila o rozmach sportovního aerobiku u nás, se stala tváří řady Active Lifestyle. Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu, ještě během studia se provdala za Ivana Šípka a zanedlouho se jim narodil syn Michal. Osmnáct let se věnovala moderní gymnastice, ale jejím osudem se stala jiná sportovní disciplína, která u nás do té doby stála víceméně na okraji zájmu. Když v roce 1992 Olga náhodou v televizi viděla první kroky sportovního aerobiku, byla to láska na první pohled. V té době už pracovala jako lektorka ve fitness centru a ve volných chvílích začala s intenzivním tréninkem. Vyhrála hned první mistrovství ČR, jehož se v roce 1993 zúčastnila, a pak už to šlo ráz na ráz. Začal ji trénovat manžel, stala se dvojnásobnou mistryní Evropy a mistryní světa ve sportovním aerobiku a vicemistryní světa ve fitness týmech kategorie step. Na závodní dráze zářila pět let, je též trojnásobnou vítězkou ankety Instruktor roku, vynikající lektorkou, trenérkou a spolu s manželem otevřela v Praze několik fitness klubů. Od roku 1998 moderovala čtyři roky pořad Sama doma, poté pro ČT 1 točila pořad Buď fit a s kolegy napsala stejnojmennou knihu a knihu Domácí posilovna. Na svém kontě má také řadu videokazet, o něž byl vždy velký zájem, a v roce 2004 se jí narodila dcerka Adélka. Olga Šípková, která patří k nejvýraznějším osobnostem českého sportu, se letos v roce 2013 vrátila také na televizní obrazovku stanice TV Barrandov.

Reklama