Dobrý den,dočetla jsem příspěvek Chuděra Jitřenka a vzpomněla si na paní Annu Šťastnou. Už kdesi nahoře odpočívá a určitě se své tragikomické historce zasměje jako před mnoha lety.

Chodívala si přivydělávat k důchodu, když někdo vypadl a ještě se nedělaly velké štráchy  s papírováním u důchodců. Dlouho se v práci neukázala a tak, když se objevila, bylo vyptávání, proč nepřišla střídat dovolené apod.
"Já šla, ale porazilo mě auto."
"Ježišmarjá a co se vám stalo?"
"Celkem nic, ale byla to sranda, to vám musím povědět."

Nerozhlédla se, pospíchala k nám do práce kam a za koho má nastoupit a vběhla pod auto. Řidič zastavil a hned, co se jí stalo, kde ji bolí a jak se jmenuje...Řekla mu: "Já jsem Šťastná a bolí mě jen ruka."
"To buďte šťastná, že vás bolí jen ruka, já jsem šťastnej, že můžete vstát, ale odvezu vás do nemocnice a počkám na vás."

Na chirurgické ambulanci byl rozhovor s lékařem také adekvátní rozhovoru s řidičem, neboť ono příjmení lékař pokládal za šok pacientky, která je šťastná, že se až na zlomenou ruku nic vážnějšího nestalo.

Když pochopil, že se jedná o příjmení, tak po pohlédnutí do kalendáře a zjistil, že je dokonce Anny.

A korunu tomu nasadilo datum jejího narození. V den, kdy ji porazilo auto, měla svátek i narozeniny. Napsané to sice nevyzní, jak nám to vyprávěla, ale málem jsme se připočůrali tenkrát smíchy.

Je to hodně podobné onomu známému Tomáš Marný versus to máš marný.
Olga Marie

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Taky jsi nás tady pobavila :)) M.

 

Pište dál, své názory a zkušenosti s křestními jmény na redakce@zena-in.cz  Dnes svými příspěvky soutěžíte o krém na ňadra a ruce :-))

Reklama