Po náročném výběru – zájemkyně nám musely zaslat svou fotografii, jsme vybrali paní Olgu z Jihlavy. Při osobním setkání se nám Olga svěřila, že nejprve chtěla operaci odmítnout. Nemohla uvěřit, že jsme vybrali zrovna ji! Kolegyně ji ale přesvědčily, a tak Olga souhlasila a přijela na Kliniku plastické chirurgie Esthé na konzultaci. Chirurg MUDr. Libor Kment, který se jí ujal, potvrdil, že je operace vhodná a že jí zákrok doporučuje. Její typ víček, jak okomentoval chirurg, je geneticky daný, zatěžuje oči a nevypadá hezky, kůže postupem času ztratí elasticistu a položí se na víčko.
5d02451a6ca1aobrazek.png
S Paní Olgou se domluvili na termín zákroku. Na operaci ji doprovázela kamarádka ze zaměstnání, která ji pak odvezla domů. I když se Olga bála, statečně vše vydržela a těšila se na výsledek. Zákrok trval asi 20 minut, MUDr. Libor Kment jí vysvětlil, jak bude probíhat, tužkou si nakreslil, kudy povede jemný řez. Olga dostala lokální anestezii a operace mohla začít. Obavy šly stranou, její představy byly horší než realita. Byla nadšená z přístupu a milého chování jak samotného chirurga, tak sestřiček na sále, díky anestezii vše bez problémů vydržela a byla moc ráda, že se takto rozhodla.
5d0245fc75bedobrazek.png
Po měsíční rekonvalescenci Olga přijela na kontrolu a my jsme byli u toho. Zajímalo nás, jakou prošla změnou. A moc jí to slušelo! Byla tak nadšená, že začala uvažovat o dalším zákroku. Protože jakmile přemohla strach ze zákroku, viděla krásný výsledek.
5d02458a1bb88obrazek.png

Děkujeme Klinice plastické chirurgie Esthé za hezký projekt a máme radost, že naše čtenářka Olga je spokojená.
5d0243b79b01aobrazek.png

Naše články:

Více na www.esthe-plastika.cz
5d02435d7f12fobrazek.png

Reklama