Není peeling jako peeling
5eb41c0a259e0obrazek.png

I když třeba nejste velkou znalkyní kosmetické oblasti, určitě moc dobře víte, že pleťových i tělových peelingů je celá řada. Některé jsou vyrobené za pomoci gelů, mlék, krémů, ale také olejů. A právě olejový peeling je sázkou na jistotu v případě, kdy vaše pleť má tendence k vysoušení a zároveň je náchylná k podráždění. Olejový peeling totiž na rozdíl od svých kolegů obsahuje cennou dávku vitamínů, minerálů, aminokyselin a také antioxidantů. Takový peeling pak dokáže v jednom jediném kroku pokožku pečlivě očistit od nežádoucích nečistot a vpravit do ní všechny potřebné živiny. Po aplikaci peelingu pak zpravidla není potřeba ani závěrečný krém. Pokožka je díky přítomnosti olejů hezky jemná a dostatečně hydratovaná.

Výběr peelingových zrníček nepodceňujte

Opomenout nesmíme ani důležitou ingredienci, kterou jsou drobná zrníčka. Jejich úkolem je jemné obrušování odumřelé kůže, čímž pleť hloubkově čistí, posilují krevní oběh, rozjasňují pokožku a zajišťují, aby její povrch byl na dotek hebký jako hedvábí. Výběr zrníček pak není radno podceňovat, a to i v případě, kdy svou pozornost zaměřujete k přírodním produktům. Některá zrníčka mohou být původcem alergií, jako například jahodová. Při volbě přírodního peelingu se proto vyplatí vsadit na jistotu a svěřit svou pleť do péče přírodním složkám, které předcházejí podráždění, zklidňují pokožku a jsou vhodné i pro ženy s velmi citlivou pletí.

Vyzkoušejte kouzlo přírodního olejového peelingu

5eb13028e9346obrazek.pngPokud vás vyzkoušení olejového peelingu láká, potom vás dozajista potěší produkt, který vaší pokožce zajistí ještě o něco unikátnější péči. Seznamte se s olejovým peelingem od české značky Onclé, který vaší pokožce dopřeje dokonalou očistu a zároveň se luxusní cestou postará, aby byla ve všech směrech mladistvá a s minimem dokonalostí. Jeho kouzlo spočívá v jedinečném složení s řadou skvělých účinků. Ukrývá se v něm 98 % vzácných přírodních olejů, které přináší mnoho benefitů pro vaši pleť i pokožku celého těla. O hloubkovou regeneraci, ochranu před vnějšími vlivy a pružnost pokožky se stará jedinečná biosložka - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která podporuje tvorbu nového kolagenu a zanechává tak pleť pružnou, vypnutou a odolnou. Bohaté složení a unikátní receptura přírodních olejů je zdrojem mnoha pokožce prospěšných vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin.

Díky svému dokonale promyšlenému složení je přírodní olejový peeling Onclé s drcenými šípkovými jadérky skvělým kosmetickým pomocníkem i pro majitelky velmi citlivé pleti se sklonem k alergiím. To z něj dělá odborníka na luxusní domácí péči o pokožku, který efektivně redukuje a opravuje drobné nedokonalosti, jakými jsou strie, celulitida a jizvy na problematických partiích. Rovněž snižuje riziko tvorby nových vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Tip: Pokud vás jedinečnost produktu od značky Onclé zaujala, jistě vás potěší zpráva, že nyní máte možnost pořídit luxusní kosmetické produkty značky Onclé za výhodnější ceny. Využijte jedinečnou nabídku a užijte si kvalitní péči za zlomek ceny.

Více na ONCLE.CZ

5eb13097c6472obrazek.png

Reklama