Gurmánská prodejna VOM FASS v Praze, v Korunní 19, slaví 1. narozeniny. A narozeninový dárek připravila pro všechny své zákazníky. Nabídku ušlechtilých destilátů – likérů, pálenek, whisky, rumů a koňaků rozšířila o lahodná balsamica a oleje. Nyní zde najdete velký výběr olivových, semínkových i ořechových olejů a široký sortiment balzámových octů. Všechny produkty se stáčí přímo ze sudů nebo skleněných nádob a zákazníci tak mají možnost před nákupem vše ochutnat. Navštivte jedinou prodejnu svého druhu v Čechách a potěšte sebe i své blízké vybranými delikatesami.

olejKvalitní oleje v sobě skrývají hned dva bonusy - zdokonalí chuť připravovaných pokrmů a příznivě působí na vaše zdraví. Hitem moderní gastronomie jsou ochucené oleje, jejichž základ tvoří olivový olej, v němž jsou naložené různé bylinky a koření. Jen kapička takového oleje stačí k vykouzlení úžasného aroma. V nabídce VOM FASS najdete znamenité oleje s nejrůznějšími příchutěmi, které završí kulinární požitek z připravovaných jídel. Extra panenskými olivovými oleji z Řecka, Itálie i Španělska výborně dochutíte zeleninové saláty, arašídový olej oceníte při přípravě asijských specialit a dýňový olej využijete k dochucení polévek nebo dezertů. K nakládání masa se bude hodit oreganový olej a k dochucení středomořských specialit bezpochyby nezklame bazalkový nebo tomatový olej.

Pokud patříte ke kuchařům a gurmánům, kteří hledají nové variace přípravy a kořenění jídel, jistě oceníte výjimečné octové speciality, které promění i jednoduchá jídla v neobyčejné lahůdky. Aceto balsamico z Modeny, které získalo díky zrání v dubových sudech velmi intenzivní chuť a silné aroma, se skvěle hodí k dochucení salátů i dezertů. Rafinovaná chuť švestkového, datlového nebo fíkového balsamica vykouzlí z běžného pokrmu hotovou delikatesu. A nenechte se mýlit, že balsamica slouží jen k dochucování pokrmů. Medové, calamansi nebo malinové balsamico si vychutnáte také jako osvěžující nealkoholické aperitivy.

Tipy VOM FASS „rovnou ze sudu“

  • Citrónový olej VOM FASS je vhodný k dochucení pokrmů z ryb a mořských plodů. Skvěle doladí chuť drůbeže a zeleninových salátů.
  • Fíkové balsamico VOM FASS využijete pro dochucení omáček, salátových dresingů, moučníků nebo jako dip k sýrům. Vynikající je v kombinaci s olivovým olejem ale i jako nealkoholický aperitiv.

Více informací na www.vomfasspraha.cz

olej2olej1

 

 

Reklama