Naše vlasy jsou každodenně vystavovány různým druhům námahy a zátěže. Vzpomeňme třeba jen na slunce, mráz nebo vítr. Dobře jim nedělá ani každodenní kartáčování, vysoušení fénem, kulmování nebo žehlení.

Když se k tomu všemu přidá ještě nesprávná životospráva, působení volných radikálů a trocha stresu, může se stát, že budou vlasy suché, nevýrazné a bez lesku. Řešení nabízí nová řada Gliss Kur Nutri-Protect od Schwarzkopf & Henkel. Složení těchto přípravků obsahuje unikátní ochrannou recepturu, která v sobě spojuje olej z divokých růží a proteiny. Tím vaše vlasy posiluje a chrání. 
 

Gliss Kur Nutri-Protect

Pokud jsou vaše vlasy suché nebo nadměrně zatěžované a chybí jim lesk, vyzkoušejte novou řadu Gliss Kur Nutri-Protect. Její speciální složení vlasy vyživuje a posiluje jejich strukturu. Současně působí i zvenčí, protože pokryje každý jednotlivý vlas velice lehkou vrstvou, která chrání před poškozením vnějšími vlivy.

Nová řada výrobků Gliss Kur Nutri-Protect vyživuje a ošetřuje vlasy s využitím unikátní ochranné receptury obsahující olej z divokých růží a proteiny. Tato receptura vlasy zjemňuje a zároveň posiluje jejich strukturu od kořínků až po konečky. Při pravidelném používání se navíc sníží roztřepenost konečků vlasů až o 90 procent a zvýší se postupně jejich pružnost. Mikrojemná ochranná vrstva pokrývá každý vlas zvlášť a působí jako ochranný štít proti vnějším vlivům a škodlivým látkám. Tím zajistí krásné, zdravě vypadající a zářivě lesklé vlasy. 

Portfolio nové řady Gliss Kur Nutri-Protect:

Ø  Regenerační šampon Nutri-Protect, 250 ml  dodá vašim vlasům až o 140 % více lesku, vyživuje a chrání. Doporučená maloobchodní cena je 75 Kč.

Ø  Regenerační balzám Nutri-Protect, 200 ml – umožňuje snadnější rozčesávání vlasů, které navíc získají viditelnou pružnost – až o 90 % méně lámavých vlasů. Doporučená maloobchodní cena je 75 Kč.

 

Ø  Regenerační Express balzám Nutri-Protect, 200 ml – usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům sílu a lesk. Doporučená maloobchodní cena je 109 Kč.

 

Ø  Regenerační gelová maska Nutri-Protect, 200 ml – obsahuje speciální vyživující složení s olejem z divokých růží a proteiny, které hloubkově regeneruje vaše vlasy a chrání je před škodlivými okolními vlivy, jako je slunce. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy s intenzivním leskem. Doporučená maloobchodní cena je 139 Kč

Ø  Okamžitá regenerační maska Nutri-Protect, 200 ml – kombinuje důkladnou regeneraci vlasů s rychlostí kondicionéru. Doporučená maloobchodní cena je 99 Kč.

Chcete tyto krásné novinky vyhrát? Pokud ano, zapojte se do naší soutěže!  Vyhrajte novinky Gliss Kur a vyzkoušejte je!

Reklama