Mohito
Z kolekce: Mohito

Svůdné saténové prádlo zdobené krajkami již není výsadou pouze ložnic. Módní oděvy inspirované nočními košilkami vtrhly na pole trendů a uchytily se přímo na jejich špici. Probuďte v sobě ryze ženskou stránku a zahalte se do sexy pohodlných kousků.

Pull
Z kolekce: Pull&Bear

Krajka a satén, dva materiály, které jsou snad nejvíce svůdné. Právě jejich souhra utváří smyslný trend letošního roku. Módní oděvy inspirované nočním prádélkem mají dvě tváře. Ženám se buď líbí a rády je nosí, nebo je odsuzují, přijde jim to nevkusné, nehodící se na denní nošení. Opak je však pravdou. Pokud se naučíte, jak je kombinovat, zamilujete se do nich.

negližé

  • Jak je nosit?

Zde je potřeba být opatrná. Jakékoliv šaty či topy, na kterých je krajka, jsou sexy již samy o sobě, když se navíc přidá satén, jedná se téměř o smrtelnou kombinaci, v dobrém slova smyslu. Tím, že působí až erotickým dojmem, je potřeba volit oděvy a doplňky, které jsou jednoduché a nekřičí „Jsem lehce k mání!“

Nenechte si ujít:

zara
Z kolekce: Zara

  • Šaty

Sáhněte po délce nad kolena nebo midi. I tehdy, pokud máte postavičku jako lusk. Hodně krátké střihy působí lacině. Pokud máte vhodnou délku, můžete si k nim obout i podpatky. Skvěle s nimi korespondují sandálky bez podpatku, elegantní žabky či espadrilky.

šaty

Pokud si budete lámat hlavu se svršky, zvolte džínovou či koženou bundu. Právě kožená bunda tvoří s krajkou a saténem kreaci hodnou přehlídkových mol. Ženskost se smísí s rebelií a vznikne tak oku lahodící outfit.

negližé

  • Topy

K těm si můžete obléci jednoduché džíny, kalhoty volného střihu, šortky, sukni v delším střihu. Svršky platí stejné jako u šatů. I saka se v tomto případě hodí. Vlastně jediné, co nedoporučujeme, je sáhnout po mini oděvech.

šaty

Tip redakce: Tento druh oděvu má většinou špagátová ramínka, takže se pod něj podprsenky nehodí. Pokud si ale netroufáte jít naostro, vezměte si podprsenku bez ramínek! Nikdy, opravdu nikdy, si neberte silikonová, rádoby neviditelná ramínka. Tuhle hrůzu vyhoďte!

Čtěte také: