Ještě před pár měsíci jsme více času nejraději trávili doma v teple. V posledních dnech počasí stále častěji naznačuje, že léto už je tu. Snažíme se nabrat sílu ze sluníčka, být co nejdéle venku a zveme své přátele na grilování.
 
Povídáme si, popíjíme víno a grilujeme. Vůně masa nás během chvíle obklopí a těšíme se, až si na něm budeme moci pochutnat.

Každá správná hostitelka ví, že velice důležité je dobře maso okořenit. Různou kombinací koření se stává právě její jídlo originálním a nezapomenutelným.

Proč ale nespojit v létě příjemné s užitečným a během přípravy masa na grilování se nepokusit vyhrát jeden milión korun, elektrický gril ETA, sadu ke grilování Tescoma či Avokádo stojánek na koření.

A jak se můžete zúčastnit soutěže společnosti Avokádo, která trvá od 1. května do 31. července?

  1. Kupte soutěžní sáček koření Avokádo
  2. Setřete registrační kód ze zadní strany obalu výrobku
  3. Zvolte libovolnou kombinaci 8 číslic (kombinace může obsahovat libovolné číslice od 0-9, s možností jejich opakování - např. 1 2 3 4 5 6 7 8)
  4. Zašlete SMS zprávu ve tvaru: AVOKADOmezeraREGISTRAČNÍ KÓDmezeraKOMBINACE 8 ČÍSLIC (např. AVOKADO ABCDEFGH 12345678) na tel. číslo +420 736 363 363  nejpozději do 31. 7. 2006 (rozhodující je čas přijetí soutěžní SMS zprávy)
  5. Po zaslání soutěžní SMS zprávy obdržíte zpětnou SMS o potvrzení jejího přijetí. Odesláním SMS každý účastník potvrzuje, že s pravidly soutěže souhlasí.

Obal (obaly) výrobku se setřeným registračním kódem pečlivě uschovejte.

Je jasné, že čím více kombinací čísel pošlete, tím větší máte šanci na výhru.

Vyhráváte 1 000 000 Kč, pokud se zvolená kombinace osmi čísel bude shodovat s předem stanoveným osmimístným šťastným výherním číslem, které je zapečetěno a bude zveřejněno až po skončení soutěže.

Vyhodnocení vedlejších výher bude probíhat každý měsíc. Prvních sto soutěžících, kteří zašlou v každém soutěžním měsíci největší počet soutěžních SMS zpráv s platným registračním kódem a kombinací osmi číslic, obdrží elektrický gril ETA. Dalších dvě stě nejaktivnějších soutěžících obdrží dárkovou sadu ke grilování Tescoma a v pořadí dalších tři sta soutěžících obdrží Avokádo stojánek s kořením.
  
Letošní grilování si můžete díky koření Avokádo opravdu vychutnat!

Více o soutěži se dozvíte na www.avokado-soutez.cz