Stylingy herečky Gal Gadot působí vždy velmi nenuceně. Jako by nemusela nijak zdlouhavě přemýšlet o tom, co si oblékne a prostě něco vytáhla ze šatníku. I když samozřejmě víme, že modely na červený koberec se řeší týdny dopředu s módními domy a návrháři. V jakých povedených outfitech se v minulosti herečka ukázala?

Vínová je barvou podzimu, a protože ten se nezadržitelně blíží, máme pro vás inspiraci v podobě kalhotové kostýmu se zvonovými nohavicemi. Gal Gadot ho oblékla v roce 2018 na londýnskou premiéru animovaného filmu Raubíř Ralf a internet, v němž propůjčila hlas jedné z postav. Kostýmek značky Mugler herečce perfektně seděl a ramenní vycpávky byly retro prvkem.  

650043399b16fobrazek.png
Foto: Profimedia

Velmi půvabně herečka vypadala také v růžovém kostýmku s extra širokými nohavicemi ve zkrácené délce. Model, který si v tomtéž roce vzala na udílení cen magazínu Variety, přesně odpovídá letošnímu Barbie šílenství. Růžový kostýmek doplnila červeným topem se srdíčkovým výstřihem. Oblékla se u Oscara de la Renty.

650043699ef1eobrazek.png
Foto: Profimedia

V roce 2021 překvapila na udílení Zlatých glóbů volbou krátkých šatů. Kdo by čekal spíše dlouhou róbu, musí ovšem vzít v úvahu, že se akce konala v době covidové pandemie a mnohé celebrity se připojovaly přes video hovory, a často dokonce v domácím oblečení. V bílých splývavých minišatech Givenchy herečka na pódium přinesla závan starého Hollywoodu.

650043ac24ec6obrazek.png
Foto: Profimedia

Okouzlila i v jednoduchých modrých šatech ozvláštněných průstřihem na boku a vlečkou. Ukázala se v nich na National Board Of Review Awards Gala v roce 2018. Herečku tentokrát oblékla značka Elie Saab. Modelka na přehlídce odprezentovala šaty ještě se širokým modrým páskem, ale ten se Gal Gadot rozhodla vynechat.

650043de93883obrazek.png
Foto: Profimedia

Na extravagantní modely herečku moc neužije, většinou dává přednost elegantním jednoduchým střihům, které podtrhnou její štíhlou postavu. Na premiéře Barbie se letos ale trochu odvázala. A to v kožených minišatech se skládanou sukní v barvě čokolády od návrháře J. W. Andersona. Dokonce ukázala i takzvaný sideboob, tedy prso po straně.

6500447b3fc7fblobid0.png
Foto: Profimedia

Výrazné barvy sice Gal Gadot vzhledem k jejím tmavým vlasům a bronzové pokožce sluší, ale někdy má zkrátka chuť zkombinovat černou s černou a doplnit ji černou. Jako třeba na letošní akci Breakthrough Prize Ceremony, kam vynesla model z podzimní kolekce Saint Laurent. Šlo o černou saténovou blůzku se zajímavým detailem v podobě vlečky a vypasované kalhoty. Herečka tak trochu připomínala členku Addamsovy rodiny, ale rozhodně jí to moc slušelo.
65004481d78c7obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Vogue, Page Six, Profimedia, Harpersbazaar

Čtěte také:

Reklama