O oknech nám napsal taky čtenář 1002. Ale ne o těch skleněných, co prý doma taky mají. A tak už určitě tušíte... No, přečtěte si samy.

Pojal jste to trochu z jiné stránky, milý 1002. A souhlasím s vámi, okna si už taky nepořizuju. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den.

Takže okna.. Okna si už delší dobu nepořizuju. Nevím, možná je to věkem, možná tím, že vše má svůj čas - kdo ví, ať je to jakkoliv, jsem rád, že tomu tak je. Proto omluvte, že mé informace o oknech nebudou zcela aktuální.

Okno se dá pořídit bud částečně, a nebo zcela - a to se z okna může stát i výkladní skříň, co se týče velikosti.

Pořídit si okno není nic složitého, stačí vypít více alkoholu než co člověk zvládne. Horší je se pak s tím oknem morálně vypořádat a také snášet povídání o sobě samém, které díky oknu nemožno ani popřít, ani odsouhlasit.

V každém případě okno co má lesk jako blesk je dostupné každého, každého, kdo chce. A jestli mám nějaký figly, na pořizování netřeba a na vyrovnání se - díky dostupným fotoaparátum a kamerám v každém telefonu je to občas velmi zapeklité, tedy co si tak pamatuji - škodolibost svědku okna je vždy ukázková, řekl bych.

Okno pořádná česnečka nenapraví, ale pookenní stav jistě, stejně jako přísun tekutin a ticho - ticho léčí nejen pookenní stav :)

A tím bych tak končil téma okna, app - ty skleněná doma taky máme. A mě tak napadá, vymýšlí kde co, ale samoumývací okno - tím se nikdo nezabývá- asi firmy na prodej umývacích tentonoc dobře lobují, aby to nikoho ani nenapadlo :)

1002

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Mytí oken

  • Kolik máte doma oken?
  • Kdo je u vás doma myje?
  • Myjete okna sama, nebo si na mytí najímáte nějakou firmu?
  • Jak často okna myjete?
  • Čím je myjete? Máte nějaký speciální postup, starý recept, který funguje, aby na nich nebyly šmouhy?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá tematickou cenu - uklízecí prostředky Clin, kde najdete i sprej na mytí oken.

clinclinclin

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je OKNO. Předem děkuju!

Reklama