Mezi jedny z prvních, které pro ještě nenarozené miminko kupujeme, patří kočárek a autosedačka. Pokud souhlasíte s tím, že by první věci, se kterými vaše dítko přijde do styku, měly být praktické, funkční, ale také krásné a atraktivní, doporučujeme zvolit výrobky od prémiové holandské značky Nuna. Jsou kvalitní, a přitom jdou ruku v ruce s nejmodernějšími trendy. V letošním roce přichází Nuna s novou kolekcí Riveted. Na český trh dodává produkty společnost Babypoint.

ku1.jpg
 
Rodina je celý náš svět, zní od výrobců z Holandska. Do života rodičů po celém světě přináší značka Nuna praktické, funkční a krásné produkty z nejlepších materiálů, a soustředí se přitom na nejmenší detaily. V letošním roce povýšili svoji vizi a přeměnili klasický styl tím, že do nové módní řady Riveted zakomponovali výrazné kovové prvky.Použití látek v temných barvách v kombinaci s lesklými materiály dodává celé kolekci Riveted luxusní vzhled.

ku2.jpg
 
Pokud vás moderní pojetí praktických a skvěle fungujících produktů od značky Nuna zaujme, můžete si v kolekci Riveted vybrat sportovní kočárek Nuna Demi Grow pro děti od 6 měsíců, který disponuje několika inovativními prvky. Magnetická spona s technologií MagneTech Secure SnapTM umožňuje upoutat dítě do kočárku během chvilky a unikátní odpružení Custom Dual Suspension zajistí malým cestovatelům maximální pohodlí a příjemnou jízdu. Kočárek Demi Grow je ojedinělý i tím, že v něm můžete vozit dvě děti najednou - ať už jde o dvojčata či mladšího a staršího sourozence. V moderním pojetí Riveted vytvořila Nuna také korbičku Demi Grow, kterou můžete používat již pro novorozence a která se dá připojit na výše uvedený kočárek Demi Grow.

ku3.jpg
 
Milujete-li cestování a nehodláte se ho vzdát ani s nejmenšími členy rodiny, pak si určitě zamilujete kočárek Nuna Mixx next, který má rovněž nový moderní Riveted design. Mixx next je maximálně přizpůsoben cestování s nejmenším dítětem - disponuje skvělou polohou zádové opěrky pro příjemný odpočinek miminka. Lze jej složit i s nasazenou sportovní nástavbou a zabere tak velmi málo místa. I tento kočárek můžete kombinovat s hlubokou (a rovněž praktickou a skladnou) korbou pro miminka Nuna Mixx next, která je také k dostání v provedení Riveted, a s autosedačkou. Kočárek je díky několika inovativním prvkům jako odpružení koleček či samonavádějící magnetická spona maximálně komfortní jak pro rodiče, tak pro malého cestujícího.

ku4.jpg
 
Styl nové kolekce Nuna Riveted propojuje dokonalou rovnováhu mezi něžností a kapkou hrubosti. Tmavě hnědá barva kůže v kombinaci s výraznými bronzovými a měděnými odstíny a detaily zajišťuje kolekci nadčasový a sofistikovaný design, který si budete užívat při každé cestě - ať už jen na nákup či na delší dovolenou.

ku6.jpg
 
Kromě kočárků Demi Grow a Mixx next včetně hlubokých korbiček nabízí Nuna v designu Riveted také lehoučkou, ale zároveň bezpečnou autosedačku Pipanext. Unikátní “vajíčko" váží pouhých 2,8 kg a nízká váha vám usnadní jakýkoliv přesun s vaší ratolestí. I přes nízkou váhu je autosedačka schválená dle poslední bezpečnostní normy i-Size, disponuje všemi bezpečnostními i praktickými prvky a snadno ji nasadíte na kočárky Nuna. V kombinaci s bází Pipa Next base získala nejlepší hodnocení bezpečnosti v testech ADAC za posledních několik let.