Někdy se snažíte sebevíc, ale se svým vzhledem spokojena nejste. Vaše pleť je bez chybičky, rty zdobí svůdná rtěnka, ale mohou to být vlasy, které vás zradí zrovna ve chvíli, kdy potřebujete, aby byly nádherně lesklé. Pro všechny ženy a dívky, které chtějí rozzářit svůj účes okamžitě, je zde nyní řešení v podobě nové řady smývatelných barev na vlasy Palette Instant Color s efektem oslnivého lesku od Schwarzkopf. Zářivé a svěží odstíny dodají vašemu účesu to pravé kouzlo.

Nové smývatelné barvy Palette Instant Color jsou díky vysoce šetrnému složení bez obsahu amoniaku a peroxidu vodíku mimořádně šetrné k vlasům a okamžitě po aplikaci je oživí dokonale zářivým odstínem. Navíc při barvení dodají vašim vlasům novou, přirozenou, květinovou vůni.

palette

Barvy Palette Instant Color se velmi snadno aplikují, a jsou proto vhodné i pro ženy, které si zatím doma na barvení vlasů netroufly. Na vlasy se totiž nanášejí tak jednoduše, jako šampon. Stačí ustřihnout růžek sáčku, nanést roztok a vmasírovat ho do navlhčených vlasů. Pak je třeba nechat přípravek působit přibližně 20 až 30 minut – záleží na požadované intenzitě. Nakonec se vlasy opláchnou. Jejich barva bude okamžitě zářit
a váš účes tak nikdo nepřehlédne.

Barvy Palette Instant Color se z vlasů postupně, po šesti až osmi umytích, smývají. Proto můžete vyzkoušet nový odstín při každé zvláštní příležitosti, ať už se chystáte na party, schůzku s přítelem nebo na pracovní pohovor. Máte volnou ruku k experimentování, a přitom se vůbec nemusíte obávat rizika poškození vlasů.

Nová kolekce Palette Instant Color s efektem oslnivého lesku nabízí deset jasných
a třpytivých odstínů, včetně dvou úplných novinek – Nugátově hnědé a Ledově plavé. Vaše účesy mohou být nyní tak výrazné a lesklé, jak si přejete.

Barvy Palette Instant Color se v obchodech objevily v květnu 2010 v nepřehlédnutelném růžovém balení v následujících neodolatelných lesklých odstínech:

 

Ø NOVINKA: 15 Nugátově hnědý

Ø NOVINKA: 0 Ledově plavý

Ø 2 Zářivě plavý

Ø 8 Granátově červený

Ø 9 Mahagonový

Ø 11 Tmavá třešeň

Ø 16 Čokoládově hnědý

Ø 17 Středně hnědý

Ø 19 Tmavě hnědý

Ø 20 Modročerný

Doporučená maloobchodní cena barev Palette Instant Color je 39,90 Kč.