Když jste neustále v jednom kole, potřebujete make-up, který s vámi udrží krok. A ještě lépe, takový, se kterým dosáhnete profesionálních výsledků snadno každý den. L’Oréal Paris představuje novinku UNLIMITED - praktickou řasenku, narozenou v Paříží, která předčí vaše očekávání, aniž by vás obrala o cenný čas či kreativitu. Řasy jsou díky prodlužující formuli s každým tahem natočené a drží, ať už vás čeká během dne cokoliv. Zvedněte, zahněte, protáhněte - bez limitů. Rychlá a snadná aplikace, která mění pravidla hry. Prožívejte život naplno s řasami přesně podle vašich představ a bez kompromisů.
5bb5da8308f82obrazek.png

„Unikátní formule řasenky UNLIMITED dává ženám veškerou moc k vytvoření perfektního natočení řas již od prvního tahu. Díky super jednoduchému použití je to jeden z produktů, bez kterého prostě nemůžete žít. Její aplikace je bez námahy, a to klidně i na cestách, zatímco výsledek je profesionální a dlouhotrvající. Navíc už se při nanášení řasenky nemusíte kroutit jako hadí žena!“

5bb5d9ddc6cf3obrazek.pngZAK YOPP
L’Oréal Paris
Global Vice President Makeup

NATOČENÍ ŘAS JAKO ZE SALONU, DÍKY OHEBNOSTI KARTÁČKU

Řasenka UNLIMITED prodlouží a natočí každou jednotlivou řasu přesně podle vašich představ a bez limitů.
Při jejím vývoji se L’Oréal Paris inspiroval výsledky profesionálního natočení řas ze salónu a vytvořil tak řasenku nové generace s jemným, lehce vrstvitelným složením pro extrémní prodloužení řas. Obsahuje navíc nové latexové polymery, které protáhnou řasy na jejich maximální délku.
5bb5da118990bobrazek.png

S ŘASENKOU UŽ NEMUSÍTE CVIČIT

Máte dost neustálého otáčení a naklánění kartáčku, abyste se dostala ke každé řase? Problém vyřešen díky řasence UNLIMITED. Kromě speciální formule obsahuje také inovativní ohebný kartáček, který vám umožní dostat se jednoduše ke každé řase s naprostou přesností. Už žádné cvičení s řasenkou! Nyní můžete snadno pokrýt každou řasu od vnitřního až po vnější koutek, aniž by vás bolela ruka. Věnujte více času samy sobě, ne svým řasám!
5bb5da285cfe0obrazek.png

1. KARTÁČEK ROVNĚ: PRO NESPOUTANOU DÉLKU ŘAS BEZ LIMITŮ
5bb5da43ddcb9obrazek.pngS kartáčkem v rovné poloze navrstvěte řasenku na každou řasu a s každým tahem ji protáhněte tak, jako jste zvyklá s běžnou řasenkou.

2. KARTÁČEK ZAHNUTĚ: PRO ZVÝRAZNĚNÍ I TĚCH NEJMENŠÍCH ŘAS
5bb5da57da062obrazek.png Ohněte kartáček, abyste se dostala ke každé jednotlivé řase, od těch nejmenších ve vnitřním koutku, po ty nejdelší ve vnějším. Kartáček v této pozici vám pomůže řasy nadzvednout a udržet je v požadované pozici.

INSPIROVANÁ PROFESIONÁLNÍMI MAKEUP ARTISTY, POUŽÍVÁNA VŠEMI

5bb5d9f12c38bobrazek.png„Ohebné znamená fungující. My make-up artisti jsme známí tím, že v zákulisí módních přehlídek běžně ohýbáme kartáčky řasenek tak, abychom se dostali ke každé jednotlivé řase a ke kořínkům od vnitřního po vnější koutek předtím, než pošleme modelku na molo. Řasenka UNLIMITED díky svému speciálnímu ohebnému kartáčku a inovativní formuli nové generace odkrývá toto zákulisní tajemství každé ženě. Začněte u kořínků řas, protáhněte je a dodejte jim natočení jako nikdy předtím. Její textura s ultra černými pigmenty jednoduše přilne na řasy a prodlouží je od kořínků až ke konečkům. Aby toho nebylo málo, díky ohebnému kartáčku se přebytečná řasenka nedostane na víčko! Těším se, že každé ženě umožníme vyzkoušet tento skutečně funkční tip od profesionálů!“

VAL GARLAND
-
L’Oréal Paris
Global Makeup Artist
 

Reklama