Během předchozích měsíců se produkty Virostop staly důležitými pomocníky v boji s pandemií koronaviru. Jejich oblibu potvrzuje fakt, že se jich v Evropě prodaly více než 2 miliony kusů. Tyto spreje účinně chrání před nákazou více druhy onemocnění horních cest dýchacích, včetně covidu-19.

Hledáte účinnou ochranu proti virům? Použijte ústní a nosní spreje Virostop!

Bariéra, přes kterou se viry nedostanou
Virostop je založen na přírodních složkách, z nichž nejúčinnější je extrakt z cistu krétského. „Po nastříkání do hrdla či nosu vytváří na sliznicích ochrannou bariéru, přes kterou se viry nedostanou do organismu, čímž se zabrání infekci. Tímto způsobem fungují spreje i na všechny nové mutace,“ vysvětluje špičkový maďarský virolog a klinický mikrobiolog Dr. István Jankovics.

Mezi dalšími účinnými látkami Virostopu je třeba zmínit polyfenoly, které se vážou na oblast spike proteinu zodpovědného za vstup viru do hostitelské buňky. Tato oblast je podobná známým aminokyselinám a na základě dosavadních poznatků na ní neprobíhají žádné mutace. Na základě toho lze předpokládat, že polyfenoly Virostopu jsou účinné i proti novým variantám koronaviru,“ dodává Dr. Jankovics.

61360a52d5b9cobrazek.png

Používejte pravidelně VIROSTOP ústní a nosní sprej a dejte virům červenou!

Výrobce sprejů společnost Herb-Pharma Corporation, s. r. o, před rokem provedla in vitro testy na buněčných tkáních, které prokázaly stoprocentní účinnost Virostopu v boji s viry SARS-CoV-2. „V souvislosti s nástupem třetí vlny, kterou způsobí nové mutace koronaviru, je maximálně důležitá vhodná a účinná prevence. A právě tyto vlastnosti Virostop nabízí,“ uzavírá Dr. Jankovics.

Spreje, které jsou volně dostupné v kamenných i internetových lékárnách, jsou navíc vhodné také pro dlouhodobé užívání již pro děti od 3 let. Jejich přírodní složení zaručuje bezpečnost i při kombinaci s jinými léčivy.

61360ac001419obrazek.png

Více informací naleznete na cz.virostop.info
61360adaaba17obrazek.png

Reklama