Oilatum, značka kosmetiky pečující o suchou a citlivou pokožku, na českém trhu již zdomácněla. Produkty jsou založeny na tekutém parafínu, který vytváří na pokožce okluzivní film. Ten pomáhá udržet vlhkost v pokožce a předcházet jejímu vysoušení. Unikátní složení s minimálním obsahem látek omezuje možnost podráždění suché a citlivé pokožky. Výrobky ocení nejen děti, ale i spotřebitelé s normální pokožkou v čase zimy, kdy je pokožka namáhaná mrazem a výkyvy teplot.

Výrobky značky Oilatum jsou určeny pro péči o dětskou kůži již od samého narození dítěte. Tyto produkty minimalizují riziko vzniku alergií, předcházejí nejrůznějším kožním problémům a šetrně a účinně se starají o dětskou pokožku. Obsahují parafín, který vytváří ochranný film a předchází dehydrataci kůže.

OilatumOilatum krémje vhodný pro všechna stadia suchosti pokožky, pomáhá chránit kůži před vysycháním a působením faktorů zevního prostředí. Oilatum krém neobsahuje parfémy ani parabeny. Obnovuje přirozenou kožní bariéru, brání nadměrnému odpařování vody z pokožky a zklidňuje podráždění. Je určen pro běžnou péči o kůži novorozenců, kojenců a malých dětí i pro dospělé s extrémně suchou kůží. Je vhodný zejména při kožních ekzémech. Aplikuje se 2–4x denně podle potřeby na obličej či celé tělo. Nejlepšího efektu je dosaženo, pokud je aplikován bezprostředně po mytí.

Orientační maloobchodní cena je 139 Kč.

OilatumOilatum Emollient je olejová přísada do koupele nebo na sprchování na bázi minerálního oleje. Pokožku nejen promašťuje, ale navíc obsahuje látku isopropyl-palmitát, která ji šetrně očišťuje. Při koupeli tedy není potřeba používat žádná mýdla, která by mohla pokožku vysušovat. Přípravek je určen pro ošetření a léčbu ekzémů a příbuzných problémů se suchou a citlivou pokožkou. Je prokázáno, že zjemňuje a zvláčňuje suchou kůži a tím pomáhá ulevovat od svědění a podráždění. Oilatum Emollient je volně prodejný lék k zevnímu užití.

Orientační maloobchodní cena (500 ml) je 289 Kč.

OilatumOilatum mýdlo je dermatologické jemné zvlhčující mýdlo s obsahem tekutého parafínu, ideální pro časté mytí suché a citlivé kůže. Jeho struktura a složení nenarušují přirozenou lipidovou ochranu pokožky. Může být používáno denně při koupání, mytí i sprchování. Je vhodné i pro kojence a batolata.

Orientační maloobchodní cena je 159 Kč.

Všechny produkty značky Oilatum můžete zakoupit v lékárně. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. Více informací na www.oilatum.cz.

 

Reklama