Ohřívače kojeneckých lahví BAYBY umějí kromě mléka ohřát i stravu v podobě zeleninových či masových příkrmů, a dokonce zvládnou i sterilizovat doplňky, což je nadstandard, který nemá na českém trhu konkurenci. Více na www.bayby.cz.

X-20170109150424574.jpgOhřívač kojeneckých lahví BAYBY je bezpečný způsob pro ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy, protože na rozdíl od mikrovlnné trouby ohřívá rovnoměrně, bez horkých míst a rychle. Kromě ohřevu lahviček s mlékem či stravou nabízejí ohřívače kojeneckých lahví BAYBY i další výhody: Model BAYBY BBW 2000 funguje i jako sterilizátor, model BAYBY BBW 2010 nám poslouží nejen doma, ale i na cestách autem.

MULTIFUNKČNÍ OHŘÍVAČ BAYBY BBW 2000 PRO OHŘÁTÍ MLÉKA, PŘÍKRMŮ I STERILIZACI

Ohřívač lahví s mlékem je už klasikou. Umí-li ale ohřát i stravu v podobě zeleninových či masových příkrmů, je to přidaná hodnota. A zvládne-li sterilizovat doplňky, jako dudlíky či savičky lahví, pak už se jedná o nadstandard, který nemá na českém trhu konkurenci. Tento trojí luxus umožňuje multifunkční ohřívač kojeneckých lahví BAYBY BBW 2000.

bab2.jpg

Pro vyjmenované funkce má multifunkční ohřívač tři úrovně nastavení teploty: 40 °C, 70 °C a 100 °C, takže nemusíte teplotu odhadovat a víte, že zejména při ohřívání mléka dítě nespálíte. Světelná kontrolka svítí, než vodní lázeň v ohřívači dosáhne požadované teploty, pak zhasne. Kojeneckou lahev jednoduše do ohřívače vložíte. Pro dětskou stravu ohřívač disponuje přesně padnoucí miskou, v níž jídlo ohřejete.

A pro sterilizaci do vany přístroje nalejete 180 ml vody a přímo vložíte třeba dudlíky či savičky, přiklopíte perfektně padnoucím víčkem a alespoň 5 minut necháte sterilizovat. Celý přístroj je zdravotně nezávadný a žádná ze součástí neobsahuje BPA (Bisfenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBW 2000 je 799 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

OHŘÍVAČ BAYBY BBW 2010 OHŘEJE DĚTSKOU STRAVU DOMA I NA CESTÁCH AUTEM

Malé dítě nedbá na to, zdali jste zrovna na cestě na dovolenou nebo na výletě, i v nepříliš komfortním prostředí se pravidelně ohlásí s tím, že má hlad. Pro tyto situace se vyplatí pořídit si elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010, který byl speciálně navržen jak pro ohřívání dětské stravy jak doma, tak na cestách. Stačí jen v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma (obrázek domečku), kdy je přístroj napájen ze sítě, a použitím ve vozidle (obrázek auta), kdy se uplatní adaptér do auta.

bab1.jpg

Ohřívač BAYBY BBW 2010 zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev, takže nehrozí, že se děťátko jídlem spálí. Během několika minut dokáže ohřát lahve s mlékem i dětské příkrmy na ideální teplotu.

BAYBY BBW 2010 je určen pro všechny typy kojeneckých lahví, a také pro příkrmy ve skleničce, jako jsou přesnídávky či jiná dětská výživa. Lahve se vkládají do nástavce pro ohřívání kojeneckých lahví, na menší lahve se použije přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničce je určen nástavec na dětské příkrmy.

Přístroj pracuje na jednoduchém principu. Nejdříve se do ohřívací vany s příslušným nástavcem vloží zcela sestavená lahev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřená sklenička s příkrmem, poté se lije voda. Pro odměření správného množství vody (uvedeno v návodu dle množství a typu stravy) slouží odměrka, která se jednoduše vysune ze zadní části přístroje, takže nehrozí její ztráta. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, přístroj se automaticky vypne a lahev nebo příkrm je třeba vyjmout.

Doporučená akční maloobchodní cena ohřívače kojeneckých lahví BAYBY BBW 2010 je 1.299 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.