Julianne Moore, stejně jako Nicole Kidman či Susan Sarandon se řadí mezi přírodní zrzky. Kromě ohnivé barvy vlasů dámy spojuje také klasická světlá pleť s jemnými pihami. Ač jsou úspěšné herečky na svou přirozenou barvu hrdé, tu a tam se přebarví. Většinou je to kvůli roli, ale například australská kráska Nicole Kidman se cítí lépe v blonďatých odstínech. Oproti tomu Susan Sarandon preferuje tmavší, oříškové barvy, které perfektně korespondují s barvou jejích očí. Přesto se obě dámy rády navrací ke své výjimečné přírodní barvě. Jediná Julianne upřednostňuje celý život zrzavou barvu, na níž je právem hrdá. Herečka ve svých téměř 60 letech dokazuje, že ohnivých odstínů se nemusíme bát ani na „stará kolena“.

Julia Roberts je nejen herečka s nejkrásnějším úsměvem, ale také ženou, které sluší snad vše. Se svými vlasy ráda experimentuje. Mohly jsme ji vidět jako sexy blondýnu, smyslnou tmavovlásku i hravou zrzku. A právě barva ohně sympatické Julii nesmírně sluší. Všimněte si, jak kadeřník dokonale sladil odstín vlasů a očí. Barevná souhra působí až magicky, co říkáte?

Marcia Anne Cross se proslavila především díky roli v americkém seriálu Zoufalé manželky. I Marcia se řadí mezi nejznámější světové zrzky. Barvu vlasů často mění. Měděných tónů se sice držela, ale někdy vlasy zářily jako čerstvě zapálený oheň, jindy se chlubila tlumenějším odstínem. Slavná zrzka se vždy pyšnila bujnou kšticí, ale poté, co úspěšně zakončila boj s rakovinou, o ni přišla. Je ale vděčná, že rakovinu porazila. Což dokazují její slova na instagramovém účtu. „Jsem vděčná, že jsem naživu a po chemoterapii i v pořádku a opět zdravá. Jsem ale smutná, že mi vypadaly vlasy a teď jsou tak třícentimetrové a vypadá to fakt podivně. Ještě někdo si prošel ztrátou vlasů kvůli rakovině? Řekněte mi to. Cítím s vámi.“

Foto: Shutterstock.com

Zrzky, ať už přírodní či „uměle“ vytvořené nalezneme i v našich končinách. Například usměvavá Eva Decastelo přešla z tmavých vlasů a na zrz, změnu si nemůže vynachválit. V barvě ohně se našla i „Blbá blondýna“ Iva Pazderková. Tu většinou díky velmi výraznému odstínu opravdu nepřehlédnete. Příznivkyní ryšavé kštice je i Jitka Schneiderová. Ta, stejně jako Iva Pazderková se nebojí extravagantnějších tónů.

Foto: Profimedia.cz

Líbí se vám zrzavá barva vlasů?

Nenechte si ujít:

Reklama