Bundy už dlouho nebyly tak trendy, jako je tomu letos. Oblíbené kabáty pomalu střídají kratší verze a velmi stylová provedení. Vedle nešlápnete s výrazným leskem, aviatickým stylem, oblíbeným kožíškem, ale ani se sportovní bundou v trendy hávu. Malý průvodce právě začíná...

Vystupte z davu a buďte za hvězdu!

Pokud se nebojíte výrazných barev a metalických odlesků, rozhodně by vám neměla chybět bunda připomínající vesmírný úbor, anebo alespoň taková, co má nepřehlédnutelný lesk. Takové bundy jsou ve většině případů péřové (nebo vatové) a ve sportovním stylu. To ale vůbec nevadí, protože pokud si k ní obléknete džíny, huňatý svetr a kožené kotníčkové boty, budete za stylovou hvězdu!

Náš tip: K metalické nebo lesklé bundě přistupujte opatrně a už se s dalšími barvami držte při zemi. Nechte ji vyniknout na maximum a zbytek outfitu laďte neutrálně.

Mezi námi piloty

Bunda typická pro piloty je trendy už nejednu sezonu. A nás baví moc! Dá se totiž nosit s tolika možnými outfity a na tolik příležitostí. Skvěle se hodí s džínům, ale chybu neuděláte ani s kombinací s pukovými kalhoty. Sluší dokonce i úzké pouzdrové sukni. Díky teplému beránku uvnitř bundy se z tohoto kousku stane vás největší a nejvěrnější parťák do zimy.

Náš tip: Zapomeňte na šálu a raději si okolo krku uvažte stylový barevný šáteček.

Za dámu v kožíšku

Kožichy jsou sexy, ryze ženskou a velmi oblíbenou záležitostí mezi námi děvčaty. Není se čemu divit – hřejí, vypadají velmi luxusně a elegantně, a navíc se dobře kombinují. Tentokrát ale zkrátíme délku a z kožichu máme rázem kožíšek do pasu. Zvolíte-li k němu kalhoty nebo sukni s vysokým pasem, rozhodně si nemají šanci stěžovat ani vaše ledviny. Krátká verze kožichu vám velmi jednoduše vykouzlí siluetu přesýpacích hodin a vytvaruje sexy ženské křivky.

Náš tip: Pozor na krátké délky sukní nebo šortek, nechcete přeci, aby se outfit stal vulgárním! Kalhoty, střídmé šaty bez vzorů nebo džíny, to je super volba.

Sporty & chic

Nikde není psáno, že musíte na víkendový výlet nebo po práci vyrazit ven jako největší sporťák v lyžařské bundě. Ani náhodou. Pokud totiž nechce ztratit šmrnc ani uprostřed lesa, pořiďte si teplou zimní bundu, která rozhodně nebude obyčejná. Bude splňovat to zásadní – aby vás ochránila před mrazem, ale rozhodně v ní neztratíte na stylu.

Náš tip: Tento typ bundy opravdu vnímejte jako volnočasový a nechte si ji na parádu na „lítačku“. K té se totiž budou skvěle hodit teplé boty s kožíškem nebo oblíbené kotníčkové pracovní boty neboli „farmářky“.

Také si přečtěte:

Reklama