off

offoffZnačka OFF! je v České republice i celosvětově známá jako značkový spotřebitelský repelent. Nyní představuje svým zákazníkům účinný prostředek na ochranu před komáry a klíšťaty. S přicházejícím obdobím oteplování se zvyšuje výskyt nebezpečného hmyzu. V České republice se můžeme setkat přibližně se sedmnácti druhy klíšťat, jejichž počet se neustále se změnami klimatu zvyšuje. OFF! spray je určen pro ty, kteří chtějí žít život beze strachu z kousavého hmyzu a infekcí, které může přenášet. OFF! nabízí spotřebitelům prostředky, které jsou příjemné a jejich použití není přítěží. Ve výskytu klíšťat drží Česká republika evropský rekord, a to jak v jejichž počtu samotném, tak v počtu infikovaných osob boreliózou a encefalitidou. Nevyhnou se jim ani taková místa jako městské parky.

„Klíšťová encefalitida nemá vyhraněný klinický obraz, je stejný jako u každé jiné neuroinfekce. Musí se brát v potaz přisátí klíštěte, sezóna, inkubační doba a jiné. Pacient by nikdy neměl lékaři údaj o přisátí klíštěte zatajit, neboť je to z hlediska diagnostiky velice důležité,“ říká MUDr. Bohumila Svačinová, odborná lékařka. „Po přisátí klíštěte dojde od 2 dnů do 21 dnů k chřipkovým projevům, to je teplota, slabost, bolesti svalů, jestliže se v této době nezareaguje léčbou, dojde k rozvinutí choroby - zánětu mozku a mozkových blan, to znamená obrnám, například lícního obličejového nervu a končetin a dále v těžším stádiu může docházet k závratím, bezvědomí a někdy i smrti,“ dodává MUDr. Svačinová.

„OFF! spray účinkuje na všech trzích rozvinutých zemí po celém světě,“ říká Jindřich Ježek, marketingový ředitel. „Spray OFF! je repelentní biocidní příravek, jehož cílem je odpuzovat hmyz, nikoliv jej hubit. Ve výrobku je obsažena celá škála koncentrací účinné složky DEET objevené armádou Spojených států amerických v roce 1946. DEET je odpuzujícím prostředkem, který je pro hmyz velmi nepříjemný. Blokuje totiž jejich čichové receptory. Tato složka v repelentech je schválena a registrována americkou Enviromental Protection Agency,“dodává Jindřich Ježek.

Efektivní ochrana proti klíšťatům, komárům a dalšímu nepříjemnému hmyzu

offOFF! Spray je repelentní přípravek ve spreji s obsahem 15 % látky DEET, která zajišťuje efektivní ochranu proti klíšťatům, komárům a dalšímu nepříjemnému hmyzu. Je určen pro opakované použití. Lehce se nanáší na kůži a můžete jej používat přímo na oblečení. Už to hmyz natolik odpudí, že se snižuje riziko napadení člověka. OFF! Spray je pomocníkem na procházky do přírody. Využitelný je obzvláště v místech se zvýšeným výskytem nežádoucích infikovaných klíšťat, a to i v městských parcích. Při procházkách v přírodě je vhodné kromě použití prostředku OFF! na kůži nastříkat přípravek na košili, kalhoty i ponožky, ale buďte opatrní při použití na syntetické materiály a lakované povrchy, spray je může poškodit.

V poslední době se výskyt klíšťat rozšiřuje. Tento hmyz se objevuje v zahradách, parcích a dokonce i v centru města tam, kde se dříve téměř nevyskytovaly. Navíc je v centru města procento infikovaných klíšťat ještě vyšší než v přírodě. Stejně jako klíšťata i komáři jsou velice nepříjemný a nebezpečný hmyz. Komáři se vyskytují převážně v letních měsících, v menším rozsahu i během roku, záleží na tom, jaké je venku teplo a vlhko. Pro komáry je totiž nejvhodnější vlhké prostředí, například po záplavách.

offOFF! spray je určen jak pro dospělé, tak i děti. Přípravek mohou používat děti od dvou let. V jejich případě se musí používat šetrně.

Doporučená cena přípravku OFF je: 129 Kč

Reklama