offo

Značka OFF! je v České republice, ale i celosvětově, známá jako značkový spotřebitelský repelent, který více než před padesáti lety vyrazil do boje proti hmyzu, především klíšťatům a komárům. Tato malá zdánlivě neškodná stvoření mohou člověka velmi ohrozit. Pro ty, kteří chtějí žít život beze strachu z kousavého hmyzu a nemocí, které může hmyz přenášet, je ochrana před obtížným hmyzem nezbytná. OFF! nabízí širokou řadu produktů, které zákazníkům přináší prověřenou ochranu bez starostí.

Co je však důvodem toho, že je pro klíšťata a komáry lepší vyhnout se přípravkům OFF!?

Celá řada OFF! je repelentní skupinou biocidních přípravků, jejichž cílem je odpuzovat hmyz, nikoliv jej hubit. Nejvíce ve výrobcích převažuje celá škála koncentrací účinné složky DEET, objevené armádou Spojených států amerických v roce 1946. DEET je odpuzující látka pro hmyz velmi nepříjemná, která blokuje jejich čichové receptory. Tato složka v repelentech je schválena a registrována americkou Enviromental Protection Agency.

  • OFF! Sprayoff

OFF! Spray proti klíšťatům a komárům je určen pro každodenní použití. Lehce se nanáší na kůži, ale lze jej používat přímo na oblečení. OFF! Spray je tím pravým společníkem na procházky do přírody. Obzvlášť pak v místech, kde je zvýšený výskyt infikovaných klíšťat. Obsahuje 15 % účinné látky DEET. Je vhodné přípravkem chránit i děti, které jej mohou používat od dvou let. V jejich případě se však musí používat šetrně.

  • OFF! Active spray

V tomto produktu se vyskytuje vysoká koncentrace účinné látky DEET, celých 30 %, což je zárukou maximální ochrany. Je ideálním výrobkem pro ty, kteří se pohybují v oblastech se zvýšeným výskytem infikovaných klíšťat.

Výrobky značky OFF! jsou známé především pro své vlastnosti, kterými jsou: SPOLEHLIVOST, OCHRANA a OSVOBOZUJÍCÍ pocit.
Spolehlivost pro spotřebitele znamená především pocit, že když použijí OFF!, mohou si být jisti, že jsou chráněni před klíšťaty. Rodiny mohou beze strachu z nákazy vyrazit na procházku do lesa nebo na houby. Přípravky OFF! jsou schvalovány složitou legislativou EU, což zajišťuje prakticky 100% spolehlivost účinku.
Ochrana je nejdůležitějším aspektem, který OFF! nabízí. Ty, které milujeme, chceme v první řadě chránit, ať už se jedná o děti, rodiče či životní partnery. Nechceme, aby jim hrozilo jakékoliv nebezpečí.
Poslední, neméně důležitou, vlastností značky OFF! je osvobozující pocit, který dodává těm, kteří jej užívají. OFF! je příjemný na kůži a krásně voní. Neobtěžuje tedy uživatele.

OFF a hmyz

Značka OFF! je celosvětově známá a byla vyvinuta za účelem ochrany lidí před hmyzem, který představuje velké zdravotní riziko z důvodu hrozby přenosu infekcí. Na celém světě se výskyt určitého druhu hmyzu bere jako cizorodý element, který může narušovat jak tělesnou, tak i duševní pohodu, a přenášet vážné choroby. Proto se proti němu lidé brání. Nejenže je hmyz nepříjemný, ale také velice nebezpečný. Značka OFF! je tu pro ty, kteří se rozhodnou proti nepříjemnému hmyzu chránit.

Použití produktu OFF!

Dospělí
Zdravý dospělý člověk může používat všechny produkty ze široké škály přípravků OFF!, může vybírat z možnosti sprejů nebo gelů. V případě, že se u člověka vyskytují jakékoli poruchy kůže či dýchacích cest, doporučuje se použití přípravků OFF! konzultovat s odborným lékařem. Co se týče starších lidí, je zde zase otázka, jaký je jejich zdravotní stav. V případě dobrého zdravotního stavu je tento produkt k ochraně proti komárům a klíšťatům vhodným řešením i pro ně.

Děti
Použití přípravku OFF! se doporučuje až u dětí nad 2 roky a je pro ně určen speciální přípravek OFF! pro děti. Přesto je zapotřebí si uvědomit, že je velice důležité dbát pokynů na etiketě. U malých dětí je také třeba brát v potaz, že se „ocucávají" a olizují, proto je důležité dávat pozor, kam se přípravek aplikuje a hlídat, aby se přípravek v žádném případě nedostal do úst. Je důležité OFF! aplikovat šetrně a nenanášet na ruce. Stejně jako u dospělých je použití přípravku OFF! pouze pro zdravé děti, v případě jakýchkoli zdravotních problémů je třeba poradit se s odborným lékařem.

Zvířata
Komáři i klíšťata útočí na vše živé, a proto bychom neměli zapomínat na ochranu našich domácích mazlíčků. Jsou stejně jako lidé ohroženi venku i doma. I přes jejich hustou srst se klíšťata i komáři dostanou až na kůži. Opět není největším problémem bodnutí, ale přenos některých z infekcí na člověka nebo na druhé zvíře. Na domácí mazlíčky není vhodné používat přípravky určené pro ochranu lidí, mají své vlastní ochranné prostředky, které doporučí každý veterinář.

Reklama