Čtenářka TanaM nám poslal příběh své kamarádky, která se pomstila svému bývalému přiteli a jeho nové partnerce několika udáními. Děkuji TanoM za Váš příspěvek. Myslím, že něco podobného je častý jev. Mému kamarádovi se takhle pomstila jeho žena, která mu dělala před tím účetní…

Milé ženy in. cz.
Nevím čím to je , ale nejsem člověk, který by se dokázal mstít.
I když mi ublížil můj bývalý partner, tím způsobem že jsem skončila na ošetření v Motolské nemocnici, nedovedla jsem se mu pomstít. Nemám na to tu pověstnou zlobu, sílu, nenávist.
Když jsem se probudila po dvou dnech v nemocnici, přemýšlela jsem nad tím, co budu dělat dál . Musela jsem se odstěhovat, aby mě můj bývalý nenapadl podruhé. Co je však divné, nikdy se v mé hlavě nezrodila myšlenka ,ani záblesk na pomstu.
Věřím taky tomu, že msta se mi může obrátit proti mě. Raději nedělám věci , kterých by mi bylo pak líto.
Ale o tom nechci psát.
Vloni se rozešla moje kamarádka s přítelem, který ji docela slušně 2 roky podváděl s jinou ženou. Když to kamarádka Anina zjistila, rozhodla se pro docela drsnou pomstu. /Hygiena, hasiči,finanční úřad/ .
Vzala telefon, vyhledala si telefonní číslo nové přítelkyně a té zatelefonovala.: „Dobrý den, paní Lenko, Váš partner je teď s novou milenkou v posteli“. Tečka.Položila telefon.
Tím to však neskončilo. Rozzuřená kamarádka Anina, napsala na hygienu, že v provozovně kde nová milenka Jiříka pracuje nedodržují hygienické předpisy, nevyměňují ručníky po zákaznících.Anina pak sepsala stížnost, že v provozovně kde dotyčná pracuje není umístěn ani jeden hasící přístroj. Na novou milenku přišla kontrola od hasičů, .Po kontrole od hasičů dostala nová milenka Jiříka pokutu 82 000 korun.
Msta Aniny ale neskončila. Anina napsala na finanční úřad , že „dotyčná“ neodvádí daně za pronájem bytu v Berouně. Na dotyčnou přišla kontrola z finančního úřadu. Další pokuta.
Bývalého milence požádala právní cestou o vrácení peněz , které si v čase velké lásky od Aniny půjčil na provoz prodejny. Právní zástupce Aniny v žádosti uvedl, i termín do kdy musí peníze vrátit, jinak mu hrozí žaloba u soudu, pokuty a penále.
Závěr . Jsou dva typy lidí. Někdo se dovede docela pěkně mstít a a dotáhne celou věc až do konce. Pak je druhý typ lidí, kteří se nedovedou mstít vůbec. A to jsem já.
Hezký den
Tana M.
Takže potvrzeno sečteno. Msta mé kamarádky - s oznámením na hygienu, hasiče, finanční úřad, byla docela drsná.
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:

Pomsta bude (byla) sladká!

  • Ublížil vám někdy někdo a vy jste mu to vrátila?
  • Plánujte nějakou pomstu?
  • Potřebujete se sladkou pomstou poradit?
  • Jaký to byl pocit? Dobrý, nebo špatný?
  • Litujete nějaké pomsty?
  • Nebo vám je msta cizí?
  • Věříte, že se vám msta, může vymstít?

Vše směřujte na

redakce@zena-in.cz

A jedna z vás získá úžasně dobrou bonboniéru ve tvaru srdce s pralinkami s náplní nugátovou a oříšky od Milky.

cokolada milka

Reklama