64b1426235402blobid0.png
Foto: Shutterstock

Jana
Jeden z mých bývalých se na mě vrhnul na hřbitově. Byla jsem mladá a bylo to v době, kdy jsem ve vztahu neuměla moc říkat ne, takže jsem souhlasila. Cítila jsem se u toho teda hrozně divně a nemůžu tenhle zážitek doporučit. Zpětně myslím, že můj kluk nebyl úplně v pořádku a jel si na nějaké temné vlně.

Eva
Kdysi jsem měla kluka, který se mým rodičům nelíbil a neschvalovali ho, což mě štvalo, a tak jsem jim chtěla udělat co největší naschvál. Jsou pobožní a já s nima musela pravidelně do kostela, kde jsem to nesnášela. Proto jsem přesvědčila svého přítele, abychom si to rozdali přímo v kostele a doufala jsem, že nás u toho přistihnou. A taky že přistihli. Viděl nás farář, který to samozřejmě řekl mým rodičům. Dostala jsem pěkný výprask, ale za to jejich ponížení to stálo. V osmnácti jsem stejně odešla z domu a nevídám se s nimi.

Šárka
Sex mimo postel miluju. To vzrušení je super, ale teď už ho moc neprovozuju, protože můj současný manžel tomu není moc nakloněný a nejradši má pohodlí své postele. V minulosti jsem to ale dělala na mnoha místech – na záchodcích v baru, v autě, na louce, pod schodištěm v paneláku, na autobusové zastávce a taky u šéfa v kanceláři. Ale ne se šéfem. Měl tam pohodlný gauč, a když mě můj tehdejší přítel vyzvedával z práce, zůstali jsme tam sami.

Aneta
Nevím, kolik žen může říct, že měly sex v ordinaci gynekologa, ale já to říct můžu. Ale není to zase tak pikantní, když prozradím, že ten gynekolog je můj manžel a bylo to v jeho soukromé ordinaci. Gynekologické křeslo můžu k sexu vřele doporučit, dá se opravdu zajímavě využít.

Helena
S manželem jsme zneužili verandu jeho rodičů, zatímco byli všichni doma, takže ten risk byl náramně vzrušující a na výletě jsme to dělali taky v útrobách jedné zříceniny. Tam nás ale načapali turisté a vynadali nám, že s sebou mají děti. Mysleli jsme, že široko daleko nikdo není a pěkně jsme se styděli. Jinak co se týče verandy, ta byla pohodlná, ale na té zřícenině nás kromě ostudy taky pěkně poštípali mravenci a potom jsem si doma našla klíště. Takže v přírodě to od té doby fakt nemusím.

Jaroslava
Mám toho za sebou hodně, ale čím jsem starší, tím jsem radši, když můžu mít sex v posteli. A nebudu nikomu nic nalhávat, ani s tím sexem v posteli to u mě není moc žhavé a časy mého největšího apetitu jsou dávno pryč. Každopádně moje sbírka je docela bohatá a rozhodně mám na co vzpomínat. I když většinou ne moc v dobré. Zima, krkolomné pozice apod. Ale abych byla konkrétní, měla jsem sex ve sklepě, na posedu, vzadu v autobuse a taky při prohlídce zámku. S partnerem jsme se zdrželi v jedné místnosti, když všichni odešli.

Zdroje: respondentky redakce

Čtěte také:

Reklama