64d634352dcadobrazek.png

Veronika Chmelířová, vicemiss České republiky 2007, která se před focením neodolala trošce alkoholu, aby se uvolnila před focením odvážných modelů, byla okouzlující. Díky tomu si mohla obléknou šaty s kohoutími péry, které si stáhla do pasu, aby odhalila své dokonalé tělo. „S odhalujícími modely nemám problém, když něco vykoukne, co nemá, fotograf si s tím vždy skvěle poradí,“ dodala Veronika. Před focením si dopřála dokonce i řízky, ale na jejím sexy těle to absolutně nezanechalo žádnou stopu.

64d636db7065bblobid0.png

Vratko Barčík, který má za sebou spolupráci s různými osobnostmi módního světa, včetně modela Shauna Rosse, zaujal Martinu s jeho kreativitou a schopností nečekaně zachytit moment. S Martinou si padli do oka hned po prvním setkání „Potkali jsme se přímo na focení pro její kolekci přes jinou známou, a padli jsme si do noty,“ dodal Vratko. Na fotografiích miluje často nečekaný výsledek, který vznikne při focení. „Svým způsobem experiment. Je za tím spousta týmové práce, kterou mám moc rád. A samozřejmě svoboda projevu a lehkost bytí, “ zasnil se Vratko. Při focení s modelkami dbal hlavně na detail a společně s Martinou vše sladili tak, aby vyzdvihli krásné a žensky elegantní modely a dali průchod fantazii. Mnohdy to vyžadovalo více času, ale o to krásnější byl výsledek.

64d634b4e5f51blobid0.png

Krásná Angelika Kostyshyn, vicemiss Czech Republik 2020, si focení užila a modely na jejím těle daly průchod jejímu sex-appealu a provokativnímu výrazu. V minulosti s Martinou již měla spolupráci a ráda ji podpořila i tentokrát. „Pro Martinu už jsem jednou fotila a spolupráce byla velmi příjemná. Všechno, co dělá, dělá poctivě a láskou, takže ji opět moc ráda podpořím a měla jsem z toho velkou radost, “ zmínila Angelika.

64d634b8e69d5obrazek.png

Modelky oblékly rafinované černé modely, které zahájily úvodní část focení, ale později předvedly i veselejší barvy. Martina Pipková Loudová inspiraci nachází všude okolo sebe a její nekonečná láska k barvám a barevným kombinacím je patrná v každém detailu jejích kolekcí. „Miluji barvy, miluji barevné kombinace. V mých kolekcích se často objevuje velká paleta barev, ale samozřejmě černá je černá.“, dodala Martina. Její prioritou je, aby se každá zákaznice cítila krásně a sebevědomě. Její tvorba přitahuje ženy různých věkových kategorií, které ocení možnost fashion poradenství a individuálního navrhnutí modelu přímo pro ně. Mezi Martininy stálé zákazníky patří také zpěvák Vašek Noid Bárta, a také se mezi nimi objevil Petr Janda, kterému ušila sako na míru k výročí 60 let kapely.

Svou vášeň a lásku k módní tvorbě Martina momentálně sdílí s módním designérem Lukášem Macháčkem, což jí umožňuje prohloubit a rozvíjet své myšlenky a nápady v oblasti módního designu. 

FB: Martina Pipková Loudová 
IG: martina_pipkova_loudova 
WEB: www.martinapipkovaloudova.cz
Foto: archiv Martiny Pipkové Loudové

Reklama