Společnost Lindex přivítá jaro stylovou kolekcí do města, jež zaujme svými novými barevnými kombinacemi, vzrušujícími potisky a čistými, žensky laděnými detaily. Kampaň byla nafocená v rušných ulicích jihoafrického Kapského města. 

jaro lindex

barvy

„Letošní jaro představuje příležitost k obohacení šatníku o pohodlné sety, svěží tkané topy a spoustu odvážných barev. Základem kolekce je khaki zelená, oranžová, černá a různé odstíny modré, které jsou opepřeny výraznými zvířecími potisky a expresivní africkou grafikou,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.  

barvy

druhy

lindex s

jaro 8

Svou tvář jarní kampani Lindex propůjčilo 7 modelek a jednou z nich je i Švédka Sabina Karlsson. Sabina je skutečnou inspirací: svou nevyčerpatelnou energií a sebedůvěrou je ztělesněním jak vzhledu, tak i značky Lindex.

sabin

jaro 5

„Tato kampaň je velmi výrazná a je v ní obrovská energie. To, že se společnost Lindex ve své kampani zaměřuje na zobrazení různých žen, bez ohledu na jejich konfekční velikost nebo etnický původ, je prostě inspirativní. Fotit tuto kampaň byla skutečná zábava,“ říká Sabina Karlsson.

saty sab

denim

khaki

Jarní kampaň společnosti Lindex bude dostupná ve všech prodejnách Lindex a onlina na lindex.comod 23. března.

kabatek

saty

overal

Fotografie: Pamela Hanson
Styling: Lindex Studio
Make-up: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Reklama