Nový mobilní telefon Siemens SL65 v limitované edici ESCADA Rockin’ Rio v těchto dnech přináší skvělé zprávy – léto, slunce a čas na zábavu – prostě hravou radost ze života.

Buďte stylové se svým mobilním telefonem!
Společnost Siemens představila ve spolupráci s módními návrháři z ateliéru ESCADA již druhý model telefonu SL65 z limitované edice ESCADA.

Nový design telefonu je tentokrát inspirován svůdnou sezónní vůní ESCADA Rockin’ Rio plnou tropických květů. Exkluzivitu telefonu SL65 ESCADA podtrhuje speciální lakování, které se na světle leskne růžově, fialově a zlatě. Měnivý povrch s perleťovým efektem telefonu dodává nevšední půvab.

Telefon Siemens SL65 v limitované edici ESCADA je ideálním doplňkem pro flirtování. Motiv srdce, vyobrazený na krytu ve světle růžové, sytě růžové a žluté barvě, je přesvědčivým důkazem.
Součástí telefonu jsou také tři ozdobné řetízky, vyrobené z pravých sladkovodních perel, pravých stříbrných perel a stříbrného loga ESCADA se zirkony. K dispozici je také malinově zbarvený pásek z jemné kůže s kontrastním obšitím a kovovou přezkou s logem ESCADA, aby bylo možné telefon nosit na krku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky těmto doplňkům se limitovaná série telefonu Siemens SL65 ESCADA Rockin’ Rio stává dokonalým módním doplňkem pro každou příležitost. Tento mobilní telefon samozřejmě nabízí všechny technické vymoženosti jako standardně prodávaný model SL65. Třípásmový telefon Siemens SL65 ESCADA je vybavený integrovaným VGA fotoaparátem s pětinásobným zoomem, jenž umožňuje nahrávky videosekvencí a pořizování digitálních fotografií, které je možné si prohlížet na velkém TFT displeji se 65 536 barvami.

Druhý model z limitované série Siemens SL65 ESCADA se tak opět řadí mezi technologicky nejrozvinutější módní doplňky na trhu. Telefon SL65 Rockin’ Rio bude mít světovou premiéru na veletrhu CeBIT v Hannoveru, který se koná od 10. do 16. března 2005.

Celosvětový prodej telefonu SL65 z limitované edice ESCADA bude omezen pouze na léto 2005. Telefon bude možné za cenu 749 eur zakoupit od začátku května 2005 v obchodech ESCADA a vybraných buticích, v elektronickém obchodě ESCADA a elektronickém obchodě Siemens

Reklama