Britskému dokumentaristovi Martinu Bashirovi se v minulých týdnech částečně podařila "revitalizace" kariéry Michaela Jacksona. Devětatřicetiletý novinář totiž o někdejším popovém králi natočil kontroverzní dokument s titulem Život s Michaelem Jacksonem. Teď má Bashir zálusk na další hvězdu, jejíž soukromí by chtěl odtajnit. Po úspěchu z dokumentu o Jacksonovi (více než sedmadvacet milionů diváků na stanici ABC) rozhodně nebude mít potíže své dílo do televizního programu protlačit.
Bashir si teď dělá laskominy na soukromí Madonny. Zprávy v internetovém časopise Sky News tvrdí, že "příběh čtyřiačtyřicetileté majestátní matky prozradí o jejím životě všechno". Podle Sky News už Madonna na Bashirovu nabídku kývla na jednom večírku. Podle časopisu Hello! by dokumentarista pod svůj mikroskop rád dostal také Elizabeth Hurley. Devětatřicetiletý novinář prý tuto herečku a modelku oslovil už loni během soudu "o otcovství" s jejím bývalým partnerem Stevem Bingem. Soud potvrdil, že dnes devítiměsíční Damián je opravdu Bingovým synem. Liz však tehdy nabídku k filmování odmítla.
V dokumentu Život s Michaelem Jacksonem se Bashir věnoval velmi soukromým a ožehavým věcem. S Jaksonem například rozebíral případ dvanáctiletého chlapce nemocného rakovinou, o kterém Jacko tvrdí, že občas spí vedle něho v posteli. Filmař se zaměřil také na Michaelovu bývalou ženu Debbie Rowe, která mu porodila dvě děti a pak zmizela. Svého třetího syna Jacko adoptoval. V dokumentu prozradil, že chlapce dala jeho matka ihned k osvojení.
Reklama