Jasný názor na používání tísňových linek má čtenářka Ladouch. Sama volala několikrát záchranku a to vždy kvůli zdraví své osmaosmdesátileté maminky.

Čtenářku Ladouch dokáže nadzdvihnout, když někdo volá tísňovou linku z rozmaru...


Hezké ráno, patřím k těm, které naštěstí nemusí volat často tísňovou linku. Odsuzuji lidi, kteří bez vážného důvodu volají na tyto linky a tak je blokují, čímž znemožní volat lidem, kteří jsou opravdu v tísni, toto nechápu. Já jsem volala zrovna vloni v listopadu, kdy u nás upadla 88 letá mamka a zlomila si nohu v krčku, to jsem měla opravdu nahnáno. Jinak jsem nikdy na tísňové linky nevolala, protože nebylo třeba. Ale když volám tak to je opravdu jen kvůli zdravotním potížím, mojí mamky. Já sama jsem nikdy zatím takovou linku nepotřebovala a doufám, že to tak zůstane co nejdéle. Krásný den všem a co nejméně tísňových volání.

Ladouch

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 29. 1. 2013: Tísňové volání - jak často ho využíváme

  • Kdy jste naposledy volala některou z linek tísňového volání a při jaké to bylo příležitosti?
  • Jak často tísňové linky používáte?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději 29.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem, totiž knihou Výživou proti rakovině z nakladatelství iKAR a také stylovým diářem na letošní rok od firmy Albi. Pokud chcete mít šanci na získání dárku, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

bookdiar

Reklama