Chcete vidět svoji kočku doslova v extázi? Chcete být při tom, kdy se vaše kočka svíjí s blaženým výrazem na zemi? A chcete v tomto rozpoložení a této poloze vidět svého partnera?

Znali ho už staří Číňané, rovněž dávní lékaři v Indii a Mezopotámii. Podle starých bylinářů jde doslova o zázrak v léčbě povadlé erekce, snížení sexuálního apetitu, ale i činnosti jater.

Má rovněž výrazné stimulační účinky na imunitní systém, tvorbu energie a svalovou vytrvalost. Je tak interaktivní, že si s ním přijdou na své i ženy. Těm zase pomáhá při zmírnění klimakterických obtíží a dokáže pomoci ke snížení množství tělesného tuku. Kdo?

KOTVIČNÍK!

„Hele, chceš něco vidět? A chtěj, protože to si prostě nevymyslíš!“ povídá mi Kamila, když jsem tuto vzácnou ženu, čarodějku, kočičí mámu a milovanou kamarádku přišla navštívit do jejího karlínského doupátka.

„Jasně, co to bude? Oživíš Golema?“ laškovala jsem nad kávou.

„Pche,“ pravila a tváříc se tajemněji než hrad v Karpatech odešla do předsíně, odkud přinesla papírový sáček. Takový, ve kterém vám běžně v bylinkářství prodají třeba heřmánek.

„Sleduj,“ zavelela a sáček postavila doprostřed pokoje.

koV ten moment tam skokem byly její tři kočky a počaly kolem sáčku podivně rituálně tančit. V životě jsem neviděla, aby kočka prováděla takové pohyby okolo obyčejného papírového pytlíku.

Vrněly, lísaly se k němu, olizovaly ho a válely se po zemi, jako by ten pytel byl nějaký kočičí Don Juan.

„Prosim tě, co v tom pytliku máš? Sušený kocouří tento, nebo co?“

„Houby tento – kotvičník!“ vysvětlila pobaveně.

„Tu bylinku?“

„Jo! Podívej se, co to s nima dělá...

„No vidim. To by mě nenapadlo, že to má takový grády. Hele, to bychom mohly vyzkoušet i jinak ne? Když to takhle odstřelí kočku, co to pak udělá s chlapem? A což s námi, že...“

O kotvičníku jsem doposavad věděla jen tolik, že je to přírodní afrodiziakum, že je dobrý v přechodu a samé povrchní věci. Ten experiment mě lákal.

Honil… mě kolem stolu!

kotDo studie účinku kotvičníku na mužský sexuální apetit jsem zapojila jinou kamarádku.

„A v jakym poměru mu to mám podat?“ zajímala se Jana a oči se jí podivně leskly. Všechno jsme jí podrobně vysvětlily a upozornily na možná rizika, majíce v paměti tanec, který nám předvedly Kamiliny číči.

„Neboj, já mu když tak uteču,“ pravila srdnatě. „Zítra budu referovat. Jestli ale bude tančit kolem hrnku, chcípnu smíchy. Takže očekávám tichou vzpomínku a věnec,“ dodala.

Nemohly jsme se dočkat. Jestli má kotvičník na chlapy takový vliv jako na kočky, pak je to silnější afrodiziakum než mravenci v karbanátku. Volala až po desáté, což bylo divné, protože Roman dělá od osmi.

„Ty bláho, proč jste mi neřekly, že to má zpožděnej nástup účinku?“ ozvalo se ze sluchátka. „Namíchala jsem mu ten lektvar s tím, že je to na imunitu, nalila jsem si do vany litr voňavý pěny, dvacet minut jsem hledala to erotický pyžámko, a když jsem vlezla v očekávání do ložnice, tak chrápal jako kanec.

Takže jsem vás proklela a vzala za vděk příteli McBainovi,“ vyprávěla.

„Hmmm, takže to na chlapy neúčinkuje.

„No, to by ses divila, jenže nějak zpožděně, nebo co. Ráno si jdu vyčistit zuby, a když jsem se vracela, čapnul mě a vláčel mě zpátky do postele jako smyslů zbavenej. Řval: Pošééém! Koukala jsem jako vrána a snažila se vyprostit s tím, že musí do práce, navíc mě to ráno nebaví. Jenže on prej že se vykašle na práci, že šéf ho tak nevzrušuje, že si mě stejně chytí a honil mě kolem stolu… No a pak… Normálně jsem si připadala jako před pěti lety, když jsem ho potkala. Odjel až teď. Okamžitě mi řekni, kde tu kytku koupim,“ výskala.

Samozřejmě, že jsme kotvičník vyzkoušely pak ještě na sobě, ale nic významného jsme nezaznamenaly. Asi budeme muset počkat do přechodu.

Jestli chcete vidět své kočky provádět neuvěřitelné věci, zkuste jim ukázat pytlík s kotvičníkem. Jestli chcete obdobné přímo zažít, tady je to lepší s partnerem, stačí čaj ze dvou lžiček téhle bylinky.

Ovšem, pro jistotu bych mu to dala v sobotu někdy k svačině, jestli to chcete mít vypočítané na večer. Jestli se vám nechce shánět kotvičník, pak mají podobný účinek mravenci, v počtu 7-10 namíchaní například ve špenátu nebo karbanátku, protože na řízku by byli vidět.

Odzkoušeno. :-))