Máte rádi ovocné či zeleninové šťávy? Pak určitě potřebujete dobrý odšťavňovač. My jsme v redakci měli možnost vyzkoušet nový odšťavňovač Viva Collection Philips.

Philips

Přiznám se, že odšťavňovač moc nepoužívám. Všechny tyto přístroje mne doposud odrazovaly složitým a náročným mytím. Při testování odšťavňovače Viva Collection Philips mne úplně nejvíc nadchlo, jak se snadno myje a během chvilky jej máte vyčištěný. Snadnou údržbu odšťavňovače zajišťuje technologie QuickClean s funkcí předčištění. Jednoduše omyvatelný povrch sítka stačí opláchnout pod tekoucí vodou.  Samozřejmě také jeho práce – ovoce či zeleninu úplně „vyždímá“ a v nádobce na dužinu zbude jen vysušená hmota, která se snadno vyklepe a nádobka se jen propláchne. Jsem ráda, že jsem ho měla možnost vyzkoušet – pokud mám čas na přípravu, ráda si odšťavňuji ovoce, které různě kombinuji.

Více inspirace najdete na videu

Jaký je odšťavňovač Viva Collection Philips?

Maximum šťávy. Minimum námahy.

Tento odšťavňovač Philips získá z ovoce a zeleniny ještě více šťávy. Čištění lze provést za 1 minutu díky převratné technologii „QUICKClean“. Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den!

  • PhilipsSnadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu

Snadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu

Užijte si pravé interaktivní odšťavňování. Víko a nádoba na dužninu jsou průhledné, takže uvidíte ovoce a zeleninu při odšťavňování. Také uvidíte, když je nádoba plná, takže budete vědět, kdy ji vyprázdnit.

  • Připravte 2 litry šťávy najednou.

Připravte 2 litry šťávy najednou.

Díky inovativnímu systému pro extrakci šťávy s technologií QUICKClean dokáže tento odšťavňovač získat naráz až 2 litry šťávy, aniž byste museli vyprázdnit nádobu na dužninu.

  • Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm)

Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm)

Philips

Mimořádně velká plnicí trubice s průměrem 75 mm umožňuje odšťavňovat i velké ovoce a zeleninu, např. jablka, mrkve a červenou řepu, aniž byste je museli předkrájet.

  • Výkonný 700W motor

PhilipsVýkonný 700W motor

Silný 700W motor pro účinné míchání, mixování a drcení.

  • Technologie QuickClean

Technologie QuickClean

Odšťavňovač Philips se díky technologii QuickClean snadno čistí. Čištění nyní můžete zvládnout za 1 minutu díky hladkému sítku QuickClean, integrované nádobě na dužninu a hladkému povrchu.

  • Sítko QuickClean

Sítko QuickClean

Philips

Mnoho dužninových vláken uvízne na sítku, které se pak velmi těžko čistí. Díky inovativní technologii QuickClean je celý povrch sítka hladký, což pomáhá při čištění vláken běžnou kuchyňskou houbičkou.

Podívejte se na video

  • Rychlé a snadné sestavení všech dílů

Rychlé a snadné sestavení všech dílů

  • Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna

Odšťavňovač Philips je první odstředivý odšťavňovač na trhu vybavený funkcí předběžného čištění. Když nalijete vodu do pěchovače, můžete v přístroji vytvořit vodní fontánu, která omyje nežádoucí vlákna z víka a usnadňuje čištění sítka.

  • Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat

Dužnina se hromadí pouze tam, kde má: v nádobě na dužninu odšťavňovače Philips. To znamená, že ji nemusíte odstraňovat z míst, kam nepatří, třeba z víčka. Díky oblému designu a jemnému povrchu bez rohů a škvír lze nádobu od dužniny velmi snadno omýt.

Philips

  • Hladký povrch, který se snadno čistí

Odšťavňovač má oblý tvar a hladký povrch, abyste jej mohli snadno opláchnout.

Vychytávka, kterou oceníte:

Odšťavňovač citrusů

Odšťavňovač citrusů

S odšťavňovačem citrusů si můžete dopřát čerstvý domácí džus každý den. Samootáčecí systém zajistí rychlé a jednoduché odšťavnění bez námahy.

Více najdete na www.philips.cz/c-p/HR1855_90/viva-collection-odstavnovac/overview

Zajímavé recepty zde: www.odstavnovace.philips.cz/#recipes

Reklama