weberZima už je jen nepříjemnou vzpomínkou a stále odvážnější sluneční paprsky znamenají jediné – v prodejnách Weber-Stephen je už vše připraveno na start letošního grilování, plného atraktivních novinek. Využijte otevírací nabídku a začněte grilovací sezónu nejen na novém grilu, ale i s dárkem zdarma!

Důmyslná řešení pro potěšení z grilování

Pro fanoušky dřevěného uhlí je absolutním highlightem letošních novinek Weber® právě model Master-Touch™ GBS™, který je základem celého světa systému Weber®. Uprostřed má totiž univerzální kruhový otvor pro různé nástavce řady Gourmet BBQ, které z grilu Master-Touch dělají všestranný nástroj, schopný splnit všechna vaše kulinářská přání.

weberDalší novinkou je i plynový gril Spirit® E-320 Original - osvědčená kvalita značky Weber® v novém, vylepšeném designu, s mnohými užitečnými doplňky. Nechybí patentovaný systém Flavorizer® s porcelánem smaltovanými grilovacími rošty, díky kterým je žár rovnoměrně rozložený a tuk z jídla odkapává přímo do příslušných misek. Nedochází proto k šlehání plamenů a připalování pokrmů, navíc vzniká i grilovací aroma, známé z grilů na dřevěné uhlí! O vysoký uživatelský komfort se starají vylepšené ovládací prvky a prostornější pracovní stolky, nový postranní hořák navíc nabízí další možnosti, například při přípravě omáček a podobně. Gril má smaltované víko s integrovaným teploměrem pro optimální regulaci teploty. Ideální společník na vaše první jarní barbecue!

I na balkon to pravé

weberKdo chce sezónu na čerstvém vzduchu otvírat doma na terase, vybere si z nabídky novinek Weber® plynový Spirit ® E-210 Original, který si díky sklopným bočním stolkům najde místo skutečně kdekoliv. Grilovací plochu kompaktního grilu s dvěma nerezovými hořáky a Flavorizer® systémem rozšiřuje dohřevný tepelný rošt a stejně promyšlené jsou i háčky na příslušenství, díky kterým má šéfkuchař všechno potřebné vždy na dosah ruky. Otočná kolečka, opatřená brzdou, dávají grilu vynikající manévrovatelnost i na malých plochách.

Weber® však nabízí i další produkty perfektně uzpůsobené pro použití na balkónech či strešních terasách. Patří k nim kompaktní a výkonné modely elektrických a plynových grilů série Weber® Q™, skladný gril na dřevěné uhlí Performer® Original GBS™, nebo klasika v segmentu grilů na dřevěné uhlí - One-Touch® Original s průměrem grilovací plochy 47 cm.

Když přeskočí jiskra...

weberAby bylo potěšení z grilování dokonalé, potřebujete i perfektně navržené příslušenství a palivo. Nové brikety Easy Start Premium proto přinášejí lehkost v zapalování a už po 20 minutách dosahují perfektní grilovací žár. Nové elektrické rotační rošty pro série a Spirit® jsou zase všestrannými pomocníky na přípravu kuřat či pečeného masa. Milovníci hamburgerů jistě ocení další novinku - lis na hamburgery pro výrobu hamburgerových karbanátků ideální hmotnosti a tvaru. Nechte se při grilovaní s novými doplňky inspirovat i recepty na domovské stránce

www.weberstephen.cz

Reklama