koktejl

Máte rádi pravý kubánský rum? Obdivujete umění míchání profesionálních barmanů? Přitahuje vás atmosféra kubánských barů plná hudby, tance a elektrizujícího jiskření? Přijďte se podívat na finále šestého ročníku soutěže Havana Club Grand Prix, největší barmanské události roku!

Ve čtvrtek 2. 7. 2009 v tovární hale Kolbenova v Praze 9.

10 důvodů, proč jít na Havana Club Grand Prix

Barmanská událost roku

Havana Club Grand Prix International je v současné době jednou z největších barmanských soutěží na světě.  Národní, české kolo, které probíhá každé dva roky, je nejnavštěvovanější barmanskou soutěží v České republice.

Bylo vyprodáno!

Víte, že předchozí dva ročníky Havana Club Grand Prix byly vyprodané? Kombinace skvělých barmanských výkonů a atraktivního hudebního programu dělá z Havana Club Grand Prix jedinečnou akci s neopakovatelnou atmosférou. 

Česká barmanská elita

Máte rádi aktuální přehled? Chcete vědět, za kterými barmany můžete zajít do baru na nejlepší koktejl nebo na skvělou flairbartending show? Na Havana Club Grand Prix máte příležitost se s nimi seznámit!

Oceňovaná a originální show kapely Toxique

Připravte se na skvělou, hudební a kostýmovou show české kapely Toxique! Mezinárodně oceňovaná kapela, jejíž repertoár snese srovnání se zahraničními kapelami. Skvělá muzika, nápadité převleky frontmanky Kláry, známé i nové skladby a překvapení - to je slušná sumička důvodů, proč zajít na Havana Club Grand Prix.

Lákavé a kvalitní koktejly za super cenu

Na Havana Club Grand Prix můžete ochutnat nejoblíbenější koktejly z rumu Havana Club za nejpříznivější cenu. ;) Je pro Vás připraven 20 metrů dlouhý bar a koktejly za lákavých 70 Kč.

Autentické prostředí

Letošní Havana Club Grand Prix se odehrává, trochu netradičně, v Hale Kolbenova (Kolbenova 9, Praha 9). Po dlouhém hledání jsme pro Vás vybrali lokalitu, která svým prostředím připomíná realitu Kuby. Vyměňte klub nebo diskotéku pro tentokrát za drsnější, autentické prostředí bývalé tovární haly a zažijte něco nového. 

Latino Dancers
Naprosto výjimečnou událostí je účast skutečných mistrů latinskoamerických tanců z Kuby. Nejenže Vám předvedou své umění, ale máte možnost si s nimi dokonce zatančit. Můžete tak zažít jejich smysl pro rytmus a temperament na vlastní kůži. Chcete poznat atmosféru Kuby v rytmu salsy? Tak přijďte a nechte se vyzvat k tanci našimi latino dancery!

Známé osobnosti českého showbusinessu

Stejně jako v minulých letech, také letos budou hosty Havana Club Grand Prix osobnosti českého showbusinessu. Bližší informace prozradíme ve čtvrtek 25. 6. 2009.

Originální kubánský catering

Návštěvníci se mohou také těšit na originální kubánská jídla. Nebude chybět tradiční kubánská paella, chutné grilované maso v kubánských marinádách a grilované ovoce. Vše za příznivé ceny od 50 do 80 Kč. 

Skvělá cena vstupenek
Vstupné na akci je 180 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě.  A protože jde o největší koktejlovou show, zahrnuje cena vstupenky jako bonus i lahodný koktejl!

havana klub

Harmonogram akce

Adresa:                                              Tovární hala Kolbenova, Kolbenova ulice, Praha 9

Začátek akce:                                     14.00 hod

Zahájení mixologické soutěže:           14.00 hod

Vyhlášení mixologické soutěže:         20.00 hod

Zahájení flairbartending:                   20.30 hod

Vyhlášení flairbartending:                  23.30 hod   

Konec akce:                                       ?

Přijďte se pobavit. Všichni jste vítáni!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte vstupenky na tuto skvělou akci! Soutěž probíhá ZDE.