jo2.jpg
Číslo 108 má totiž zvláštní mystickou sílu – 1 je symbolem nových začátků, 0 reprezentuje koloběh života a 8 je symbolem nekonečna. Nemusíte se ale bát, pozdravů si zacvičíte jen kolik vaše tělo zvládne. Přidat se a skončit můžete kdykoliv v průběhu maratonu a srdečně zváni jsou i ti, co by si rádi jógu třeba zrovna poprvé vyzkoušeli.
jo3.jpg
Pozdravy slunci začnou přesně v 18.00 před západním vstupem do centra pod vedením čtyř lektorů z  organizace Yoga Help. Tobias Lorenz a Petr Síla mají pro vás připravenou dynamičtější sestavu, a o jemnější provedení se zase postarají Petra Špindlerová a Daniela Šišková. Cvičit můžete přímo na místě nebo přes livestream na facebookovém profilu centra. A nebude samozřejmě chybět ani následná meditace. Tou zájemce provede lektorka Kundalini jógy Kateřina Černá ve 20.00 v letní zahradě. Meditace potrvá 30 min a kapacita bude omezena na 15 osob, proto si ji případně včas rezervujte na adrese eventy@centrumcernymost.cz.

Prvních 50 účastníků se navíc může těšit na dárkovou tašku se spoustou hezkých dárečků, mezi nimi např. jógový cvičební blok z tvrzené pěny, který se vám při cvičení bude hodit.

Přijďte s námi slavit, uklidnit mysl a odstartovat léto s nově načerpanou energií!
jo1.jpg
Pozn.: V případě nepřízně počasí bude akce probíhat přes livestream na facebooku Centra.

Reklama