Značka Activia společně s Petrem Havlíčkem přichází s novými interaktivními webovými stránkami zdravého životního stylu. Najdete zde kalendář, soutěže, ankety, mnoho rad a tipů a každý den nové informace.

activiaChcete zhubnout? Dala jste si jako úkol do nového roku, že budete žít zdravěji? Nebo vás zkrátka jen zajímá vše o zdravém životním stylu, hledáte nové informace a zajímavosti a přitom se chcete i pobavit? Pak tu máme něco pro vás. Odstartoval totiž nový projekt značky Activia - Váš rok.

Značka Activia přichází do roku 2011 s novými webovými stránkami, jejichž obsah připravila společně s nutričním specialistou Ing. Petrem Havlíčkem. Na http://vasrok.activia.cz najdete řadu zajímavých rad ohledně stravování, pohybových aktivit a správného životního stylu. Můžete si stáhnout interaktivní „i-kalendář“, který přinese každý den jednu novou radu pro zdravý životní styl, můžete se také inspirovat se zajímavými jídelníčky nebo soutěžit o osobní konzultaci s Petrem Havlíčkem. Mnoho zajímavých informací naleznete také na blogu Petra Havlíčka.

activiaSpolupráce značky Activia s nutričním specialistou Petrem Havlíčkem je reakcí na současný alarmující trend nárůstu civilizačních onemocnění a nezdravého životního stylu. Zdraví člověka je ovlivňováno z 60 % zevním prostředím, z toho podíl výživy tvoří 30–40 %. Nesprávné stravovací návyky a nevhodné složení jídelníčku jsou v dnešní době příčinou vysokého výskytu civilizačních onemocnění, mezi které patří například vysoký krevní tlak, nejrůznější druhy rakoviny nebo diabetes mellitus typu II. Z tohoto důvodu jsou ve většině vyspělých zemí vydávána tzv. výživová doporučení, jejichž cílem je především osvěta a prevence. Právě výživová doporučení, která v České republice vydala Společnost pro výživu, se stala inspirací nového projektu značky Activia.

Na webu vasrok.activia.cz najdete vše, co potřebujete o zdravém životním stylu vědět. Vše na jednom místě, čtivě, přehledně, zábavně. Dozvíte se zde například, jak bojovat se zažívacími potížemi, co znamená vyvážená strava, jakou roli v životě člověka hraje sport a mnoho dalšího. Pokud se zrovna pokoušíte hubnout a hledáte inspiraci na zdravé vaření, určitě oceníte recepty na chutná a přitom jednoduchá jídla, které se zde budou objevovat.

Váš rok se zcela jistě stane vaším novým průvodcem ve světě zdravého životního stylu.

activia

Activia pro zdraví

Pozitivní vliv na energetickou bilanci stravování a správný metabolismus, který je předpokladem k udržení váhy, mají mléčné výrobky s obsahem probiotických bakterií. Tyto bakterie, které jsou součástí střevní mikroflóry, mají prokazatelně příznivý vliv na lidské zdraví. Kysané mléčné výrobky Activia obsahují dvě klasické jogurtové kultury Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus a navíc unikátní probiotický kmen známý pod názvem Bifidus Actiregularis® Každodenní pravidelná konzumace probiotických výrobků Activia v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu vrátí zažívání do pohody a přispívá tak k udržení požadované tělesné váhy. Více informací naleznete na www.activia.cz