Letos se bude konat v sobotu 16. srpna. Prvním červnovým dnem začal předprodej vstupenek v síti Ticketportal na 14. ročník Open Air Festivalu Okoř. Ten se bude konat již tradičně v polovině srpna, v sobotu 16. 8.

m

Pořadatelé opět sestavili program z těch největších hvězd naší populární hudby. Vystoupí Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21, Divokej Bill, Anna K, Lenny, Janek Ledecký, Marek Ztracený a Jaroslav Uhlíř.

Na romantické louce pod zříceninou hradu Okoř si jistě dostatek zábavy najdou návštěvníci všech věkových kategorií. Kromě výborného koncertního programu bude tradičně připravena zábava i pro ty nejmenší.

Stejně jako věrní návštěvníci se sem rádi vrací i interpreti.

kTomáš Klus zde bude oproti zvyklostem vystupovat již třetí rok po sobě! Jeho slova podporuje konstatováním skupina Divokej Bill: „Vždycky se sem hrozně těšíme. Akci dělá, naše kamarádka Hanka Petřinová, která se o nás vždy skvěle postará.“

Návštěvníci samozřejmě mohou počítat se zvláštní autobusovou linkou z pražského Vítězného náměstí a z Kladna a zpět po skončení festivalu. Připraveno bude také stanové městečko.

Koupě vstupenek s předstihem je organizátory vřele doporučována. Několik posledních ročníků bylo vyprodáno. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Pravidelně aktualizované informace o nejoblíbenějším jednodenním festivalu u nás hledejte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

Mediálními partnery jsou: radio City 93,7 FM, TV Prima, žena-in.cz, Náš region, Hyperinzerce a vychytane.cz .

Reklama