Mateřské mléko je pro děťátko bezesporu tou nejlepší a nejpřirozenější stravou. Poskytuje mu všechny cenné látky potřebné pro jeho růst a také ho přirozeně chrání před infekcemi. V životě každé maminky jsou však situace, kdy kojení přímo z prsu není možné. Ať už se jedná o večerní schůzku, kdy krmení musí zastat tatínek, či se z nějakého důvodu kojení napřímo nedaří, nemusejí se maminky možnosti dopřát svému dítěti to nejlepší vzdávat. 2fázové odsávačky mateřského mléka BAYBY snadno „přečerpají“ mléko z prsu do lahvičky a umožní maminkám buď překlenout období jejich nepřítomnosti, či nahradit kojení v době, kdy to nelze přirozeně. Dvě elektrické odsávačky (BAYBY BBP 1010 a BAYBY BBP 1020) a manuální odsávačka (BAYBY BBP 1000) zaujmou praktičností, vysokou kvalitou a jednoduchostí používání. Více na www.bayby.cz.

OdsávačkyOdsávačka mateřského mléka je pomůcka, kterou by ve své povinné výbavičce měla mít každá žena – matka. Kromě situace, kdy se maminka potřebuje od svého miminka vzdálit, nahradí odsávačka klasické kojení i v situacích, kdy se přirozené krmení nedaří. Kvalitní odsávačky mateřského mléka jsou navíc 2fázové, tudíž stimulují bradavky jako sání malého kojence a podporují tvorbu mléka. Odsávačky mateřského mléka značky BAYBY nabízejí hned tři typy, ze kterých si vybere každá maminka podle svých konkrétních potřeb. Na výběr jsou tyto varianty:

MANUÁLNÍ 2FÁZOVOU ODSÁVAČKU MATEŘSKÉHO MLÉKA BAYBY BBP 1000 MŮŽEME OVLÁDAT JEDNOU RUKOU

Manuální odsávačka nadchne především dvěma fázemi sání, což je u manuálních variant stále výjimečné. Tuto odsávačku ocení maminky spíše na příležitostné odsávání dle aktuální potřeby, ale také třeba na cestách, kdy k odsávání nepotřebujeme přístup k elektrické zásuvce. Odsávačka je mimořádně tichá, lehká, díky malým rozměrům i diskrétní. Na její obsluhu nám stačí jedna ruka a celkově nabízí maximální komfort. Silikonový nástavec jemně, ale přesně přilne na prs, masíruje jej a ručně vytvořený podtlak napodobuje přirozené sání.

Odsávačky

V první fázi tak napodobí rychlé sání, což stimuluje vyloučení mléka z mléčné žlázy. Ve druhé fázi pak simuluje hlubší sání miminka, kdy dochází k samotnému vylučování mléka a jeho odsávání do lahvičky. Po odsátí mléka se lahvička bezpečně uloží do přiloženého stojánku, který zabraňuje převrhnutí. Pro okamžité krmení miminka stačí na lahvičku našroubovat kroužek se savičkou, který je součástí balení. V případě, že chceme mléko nechat na později, uzavřeme lahvičku praktickým víčkem. Odsávačku můžeme využít jak při nedostatku či přemíře mléka. Odsávačka se snadno udržuje omytím a následnou sterilizací nebo vyvařením jednotlivých dílů. Sestavení odsávačky je snadné a intuitivní.

Speciálně tvarovaná páka zajišťuje komfortní odsávání bez použití velké síly. Dle potřeby se jen umístí do pozice pro jemné nebo silné odsávání. Ochranný kryt prsního nástavce odsávačku chrání před prachem, znečištěním, poškozením, v té části, která se přikládá k prsu. V balení s odsávačkou najde maminka jak kojeneckou láhev s širokým otvorem o objemu 140 mm, silikonovou savičku s ochranným víčkem, víčko pro uzavření při skladování mléka v lahvičce a stojánek, tak redukci pro použití kojeneckých lahví s úzkým otvorem. Přibaleno je také náhradní příslušenství – chlopeň a píst. Všechny části odsávačky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisfenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBP 1000 je 799 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

 

ELEKTRICKOU 2FÁZOVOU ODSÁVAČKU MATEŘSKÉHO MLÉKA BAYBY BBP 1010 LZE DÍKY BATERII POUŽÍT I NA CESTÁCH

Odsávačky

Odsávačka s 9 stupni intenzity stimulace a 9 stupni intenzity odsávání BAYBY BBP 1010 je určena zejména maminkám, které odsávají mateřské mléko i několikrát denně a ocení výkonnost i využití elektrické energie. Odsávačka respektuje přirozené kojení a mění během odsávání podtlak i rytmus sání, což ji činí nejen účinnější, ale také šetrnější. Silikonový prsní nástavec má unikátní technologii 3 v 1, umožňující masáž, tisknutí i sání současně. U běžných odsávaček na trhu probíhají tyto fáze v různých intervalech. Speciální tvar prsního nástavce odděluje mléko od vzduchu a zabraňuje tak zpětnému toku mléka.

Dvoufázový program odsávačky kopíruje rytmus sání miminka a tím prsy lépe stimuluje. Pomáhá tak nejen odsát mléko přebytečné, popřípadě řešit, že maminka nemůže kojit přímo z prsu, ale také překlenout sníženou tvorbu mléka. Savička přiložené lahvičky věrně napodobuje prs, takže miminko lze v poklidu nakrmit mateřským mlékem i tehdy, když kojení přímo z prsu není možné či je pro maminku bolestivé. Chceme-li mléko využít později, sáhneme po víčku, které lahvičku pevně uzavře. Díky možnosti použití síťového adaptéru nebo baterií (4 x AA), využijeme odsávačku BAYBY BBP 1010 jak doma, tak i na cestách.

Skvělým pomocníkem je také přehledný LCD displej ovládaný mikročipem, který informuje o nastaveném režimu, zvolené intenzitě vakua, rychlosti odsávání a také uvádí čas zbývající do automatického vypnutí jednotky. Automatická paměť ukládá poslední nastavení, modré podsvícení uvítají maminky při nočním odsávání (stejně jako tichý provoz), kdy není potřeba dalšího světla k manipulaci s odsávačkou. Praktická je rovněž redukce, která umožní použití lahvičky s úzkým otvorem, či stojánek, který zabrání převrhnutí a vylití mléka.  Balení dále obsahuje náhradní příslušenství – 1 silikonovou hadičku navíc, 2 konektory silikonové hadičky, 2 chlopně. Všechny části odsávačky (kromě síťového adaptéru) jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisfenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBP 1010 je 2.999 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

 

ELEKTRICKÁ 2FÁZOVÁ ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA BAYBY BBP 1020 PRO ODSÁVÁNÍ Z OBOU PRSOU

Odsávačky

2fázová odsávačka BAYBY BBP 1020 je unikátní zejména svou možností odsávat z jednoho či obou prsů najednou. Odsávačka podporuje přirozené kojení svými dvěma fázemi – stimulací a fází odsávání – přesně jak je tomu u sání miminka, proto je vhodná také jako stimulant podpory tvorby mateřského mléka. 9 intenzitami (4 rychlosti pro stimulaci a 5 rychlostí pro odsávání) si může maminka pohodlně korigovat rychlost odsávání přesně, jak je jí příjemné. Speciální konstrukce prsního nástavce zabraňuje zpětnému toku mléka a poskytuje prsu masáž.

Přehledný LCD displej odsávačky BAYBY BBP 1020 nás opět informuje o zvolené intenzitě sání. Modré podsvícení pak maminky využijí při nočním odsáváním, kdy není třeba dalšího světla, které by mohlo rušit miminko. Na lahvičku s odsátým mlékem pak jednoduše buď nasadíme savičku a rovnou ho podáváme miminku, nebo zašroubujeme víčkem pro uchování v ledničce či mrazáku pro pozdější využití. Šikovné jsou také stojánky pro odložení lahviček s odsávačkou, které brání v převržení. Všechny části odsávačky (vyjma adaptéru) jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisfenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBP 1020 je 4.599 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Reklama