Máte rádi vodu, koupání, plavání? Říkáte si: „Už aby bylo teplo a já si mohla jít konečně zaplavat“? Pak máme pro vás návrh: Co si třeba o víkendu zajet do aquaparku v Kladně?

 

Aquapark vznikl komplexní rekonstrukcí budovy krytého bazénu a přistavěním moderního pavilonu vodních atrakcí.

Mladší návštěvníky jistě uchvátí klasický žlutý tobogán, dlouhý 108 m, nebo červený tobogán kamikadze, dlouhý 99 m. Další zajímavostí aquaparku je i dvoudráhová skluzavka dlouhá 16 m a pro skutečné milovníky adrenalinových sportů je k mání i tzv. spacebowl.

 

Spacebowl je určen pro skutečně dobré plavce! Ti mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly uvnitř této atrakce. Po překvapivě rychlém nájezdu do trychtýře si skutečně přijdete na své a buď si spacebowl zamilujete, nebo ho budete nenávidět ;o)

 

Pro starší návštěvníky je připraven oddechový bazén, kde si mohou vychutnat masážní účinky whirpoolu, nebo relaxovat na masážních lůžkách. Teplota vody se pohybuje okolo 35 °C a pro návštěvníky jsou připravena i místa k sezení pro vzduchové a vodní masáže.

 

V pavilónu se nachází i rekreační bazén, jehož atraktivní částí je i divoká řeka s ostrůvkem.
Pro intenzivní masáž těla jsou připraveny na ochozu dva chrliče vody a v podélných stranách bazénu jsou i masážní trysky.

 

Určitě si nenechte ujít ani  průplavovou jeskyni, která je umístěna ve středu bazénu se dvěma vstupy pod vodní clonou.

 

A pochopitelně zde naleznete i koutek pro nejmenší. Děti se mohou dostatečně vyřádit na malé skluzavce a v krásném bazénku s vodním hřibem.

 

Myslím, že si každý milovník vody přijde v aquaparku opravdu na své. Konečně, kdo z nás neuvítá odpoledne strávené s přáteli či rodinou v tak neobvyklém prostředí?